У Рокитянському ліцеї відбувся форум успішних практик профорієнтаційної роботи
28 травня у Рокитянському ліцеї відбувся Місцевий форум успішних практик профорієнтаційної роботи «Освіта, влада, бізнес: синергія заради майбутнього».
Захід став важливим етапом у розвитку сучасної системи профорієнтації в закладі освіти та об’єднав учнів, батьків, педагогів і кар’єрних радників навколо спільної мети – допомогти молоді усвідомлено обрати майбутню професію.
Із вітальним словом до учасників форуму звернулася регіональна координаторка проєкту Тетяна Ланевська, яка наголосила на важливості підтримки молодого покоління у професійному самовизначенні та створенні умов для розвитку їхнього потенціалу.
Під час форуму учні 8–9 класів спільно з кар’єрним координатором та кар’єрними радниками презентували результати профорієнтаційної роботи, поділилися власним досвідом участі у профорієнтаційних заняттях та екскурсіях, розповіли про отримані враження й нові знання щодо світу професій.
Учасники також обговорили перспективи подальшого розвитку профорієнтаційної діяльності в ліцеї, можливості розширення співпраці з представниками бізнесу та професійної освіти, а також нові формати підтримки учнів у виборі майбутнього професійного шляху.