Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Бібліотеки


Комунальний заклад “Бібліотека Білоцерківської ТГ”


Фото без описуАдреса закладу: вул. Лесі Українки, б. 30 с. Білоцерківка Миргородський район Полтавська область, 38340

В.о. директора (бібліотекар): Башинська Лариса Григорівна

Методист: Кравчун Тетяна Володимирівна

Контактні телефони: +380952216379, +38050 1741629

Е-mail: bibliosvitbil@ukr.net

Посилання на соціальну сторінку Facebook: Biblioteka Bilotserkivka

 

Графік роботи:

вт – сб: 09:00 – 18:00

обідня перерва: 13:00-14:00

понеділок, неділя: вихідний


Фото без описуКомунальний заклад «Бібліотека Білоцерківської територіальної громади» створений рішенням третьої сесії Білоцерківської сільської ради сьомого скликання від 22 січня 2016 року. Займає приміщення на другому поверсі Білоцерківського СБК. Заклад має 8 сільських бібліотек-філій: Балакліївську, Бірківську, Красногорівську, Огирівську, Подільську, Рокитянську, Мостовівщинську, Попівську.

Комунальний заклад “Бібліотека Білоцерківської ТГ” – провідний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад. Центр спілкування і дозвілля, центр розвитку інтелектуального та творчого потенціалу, який поєднав виконання традиційних функцій із сучасними технічними можливостями. Це загальнодоступна установа, яка обслуговує найширші верстви населення Білоцерківської громади.

Пріоритетом у діяльності комунального закладу «Бібліотека Білоцерківської ТГ» є соціокультурна орієнтація бібліотечної діяльності, яка полягає у тісній взаємодії з суспільством, врахуванні реальних потреб користувачів. Бібліотека активно співпрацює з клубними та освітніми закладами та проводить змістовні, цікаві культурно-масові, театралізовані заходи, літературні вечори, читацькі диспути, мистецькі уроки. У соціокультурній діяльності значна увага приділяється заходам, що сприяють посиленню поінформованості користувачів щодо історичних та сучасних подій в Україні, їх патріотичному вихованню, формуванню у молоді ідентичності та популяризації історії української державності та рідної мови. У бібліотеці постійно діють тематичні книжкові виставки.

Білоцерківська бібліотека є офіційним онлайн-хабом цифрової освіти. На онлайн-платформі «Дія» кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітніми серіалами, а також пройти тести на цифрову грамотність. Враховуючи, що найголовнішим викликом нашого часу є надання доступу користувачам до нових знань з метою отримання неперервної освіти, бібліотека позиціонувала себе як місце отримання додаткових знань: проводяться навчання і консультації з основ програмування та оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями для різних категорій користувачів.

Необхідною складовою діяльності КЗ «Бібліотека Білоцерківської ТГ» є активна співпраця із засобами масової інформації з метою популяризації документних та інформаційних ресурсів, інформування користувачів щодо бібліотечних послуг. Саме тому робота бібліотеки в напрямку закріплення існуючих та розвитку нових всебічних контактів активна зі ЗМІ. В громадсько-політичній газеті «Наша громада – єдина родина» та на сторінках соціальних мереж висвітлюються культурно-мистецькі та інформаційні заходи бібліотек.

Ми завжди відкриті для співпраці.


Балакліївська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Центральна, б. 15 с. Балаклія Миргородський район Полтавська область, 38344
Бібліотекарка: Ісаєнко Лідія Іванівна
Е-mail: lidiaisaenko3@gmail.com 
Контактний телефон: +380996800298
Графік роботи: вт – сб: 09:00 – 13:00
понеділок, неділя: вихідний

Балакліївська сільська бібліотека-філія створена в 1948 році. На 1 січня 2023 року фонд бібліотеки нараховує 5993 примірника.  При бібліотеці створено народознавчий клуб «Берегиня». В його основі – глибоке вивчення народознавства, розвиток творчих здібностей, поєднання зусиль для добрих і корисних справ, пропаганда і розкриття перед читачем скарбів національної культури, популяризації творів видатних українських письменників та літератури з народознавства, історії рідного краю, його культури, виховання поваги до рідної мови, національних та інтернаціональних почуттів.
Бібліотека сприяє проведенню змістовного дозвілля жителів села.
В серпні проведено родинне народознавче свято «Осінь прохолоду навіває, а Маковій шулеками з медом пригощає».


Бірківська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Центральна, б. 114 с. Бірки Миргородський район Полтавська область, 38342
Бібліотекарка: Бобир Тетяна Миколаївна
Контактний телефон: +380950220126
Е-mail: bobyr.tanja@gmail.com
Посилання на соціальну сторінку Facebook: Бірківська СБФ
Графік роботи: вт – пт: 08:00 – 12:00
понеділок, неділя: вихідний

Бірківська сільська бібліотека-філія знаходиться в приміщенні сільського будинку культури. Заснована 1946 року. 
В бібліотеці створені постійно діючі книжкові виставки, куточок читача та краєзнавчий куточок. Проводяться різні тематичні виставки книг, малюнків.
Користувачі бібліотеки беруть участь у конкурсах: декламації віршів, кращих малюнків. Також бібліотека активна у громадському житті села, співпрацює з Бірківською гімназією.
Кожен житель села, якому потрібен інтернет, може користуватися ним в бібліотеці, а ще має доступ до широкого спектра інформаційних послуг.


Красногорівська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Садова, б. 6 с. Красногорівка Миргородський район Полтавська область, 38341
Бібліотекарка: Шафар Галина Іванівна
Е-mail: krasbibl@ukr.net 
Контактний телефон: +380663257227
Графік роботи: вт – сб: 10:00 – 16:00
понеділок, неділя: вихідний

Бібліотека має книжковий фонд в кількості 8591 примірник. Це інформаційний центр, мета якого є забезпечення інформаційних потреб користувачів. Носіями інформації є передусім друковані видання. Для поповнення фонду друкованими виданнями є різні джерела: централізоване надходження, даровані книги, передплата періодичних видань.
Бібліотекар інформує про нові цікаві надходження.
Інформаційні потреби користувачів вивчаються методами аналізу читацьких формулярів, опитуванням, індивідуальними бесідами. Традиційно в бібліотеці проводяться літературні вечори, вікторини, уроки народознавства, конкурси. Створені умови для задоволення потреб користувачів. Тут можна отримати потрібну інформацію, змістовно відпочити, поспілкуватися з друзями. Також бібліотека співпрацює з колективом школи та дитячим садочком.
Розвиток науки і техніки спричинив появу сучасних інформаційних технологій. Це комп’ютеризація бібліотек. При задоволенні запитів користувачів провідна роль належить використанню новітніх засобів інформації: електронних дисків, відео, інтернет і інших сучасних ресурсів. Адже бібліотека сьогодні - це центр духовної культури та організації дозвілля мешканців села.


Мостовівщинська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Миру, б. 15 с. Мостовівщина Миргородський район Полтавська область, 38351
Бібліотекарка: вакансія 
Відповідальна: В.о. директора (бібліотекар): Башинська Лариса Григорівна
Контактний телефон: +380952216379
Е-mail: mostovivschina-kultura@ukr.net

Мостовівщинська сільська бібліотека-філія знаходиться в приміщенні сільського будинку культури та розпочала свою роботу в 2010 році. Її засновником була Корнієнківська сільська рада. Наприкінці 2019 року бібліотека була внесена до централізованої бібліотечної системи КЗ “Бібліотека Білоцерківської ТГ”.
Головною метою діяльності бібліотеки є: популяризація книг серед населення, допомога в задоволенні особистих інтересів, потреб, запитів користувачів. Сьогодення надиктовує нову модель бібліотеки, вимагає наповнення її новим змістом, виділяє пріоритетні напрямки функціонування. Серед них – підвищення інформаційної, освітньої, культурологічної, виховної, пізнавальної, інтелектуальної функції бібліотеки, які включають найповніше інформаційне забезпечення
З метою розкриття бібліотечних фондів у Мостовівщинській сільській бібліотеці організовані постійні виставки – перегляди та огляди нових надходжень «Знайомтесь: нова книга!». Для кращого висвітлення фонду проводяться різноманітні книжкові виставки, перегляди літератури, тематичні перегляди, а також організовані постійно діючі тематичні виставки: краєзнавча – «Україна моя», «Дивосвіт», «У світі казки», «Моє хобі».


Огирівська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: 38347 с. Огирівка вул. Миру, 55 Миргородський район Полтавська область
Бібліотекарка: Бондар Валентина Олексіївна
Телефон: +380662636812
E-mail:  bondar.v17@ukr.net
Графік роботи: вт – сб: 09:00 – 13:00
понеділок, неділя: вихідний

Заклад побудований в 1967 році, знаходиться у задовільному стані. Бібліотека знаходиться у приміщенні Огирівського сільського клубу.
У бібліотеці  постійно проводяться перегляди літератури, літературні читання, години пам`яті, години скорботи, уроки милосердя, години корисних порад.
Цікаву інформацію можна почерпнути з книжкових виставок, які систематично оновлюються: «Червона калина – Полтавська земля», «Україна незалежна», «У спадщину природу і любов до неї»,  «Казка + пригода, читають з насолодою», «Нові книги».
Бібліотека рада кожній подарованій книзі користувачами, які приймають участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу».
У куточку народознавства  Вас привітно зустрінуть лялькові персонажі: Петро та Одарка, де можна оглянути старовинні предмети ужитку, українські рушники та одяг. Ознайомитися з інформацією про видатних людей села Огирівка.
Діти з задоволенням відвідують клуб прикладної творчості «Чарівна скринька», який діє при бібліотеці. На заняттях вони ознайомлюються з різними техніками прикладного мистецтва та виготовляють творчі доробки.


Подільська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Дружби, б. 43 с. Поділ Миргородський район Полтавська область, 38343
Бібліотекарка: Трипутень Тетяна Миколаївна
Е-mail: tatyanatriputen@gmail.com
Контактний телефон: +380994189781
Графік роботи: вт – сб: 13:30 – 17:30
понеділок, неділя: вихідний

Рік заснування 1948. Знаходиться у приміщенні Подільського ФАПу. У наш час бібліотека стала центром інновації, духовного збагачення людини, розвитку її інтелектуальних та творчих здібностей.
Бібліотекар – добрий чарівник, до якого приходять ледь навчившись читати. В обслуговуванні дітей докладається багато зусиль, уміння, винахідливості, щоб бібліотека для маленьких читачів стала казковою домівкою.
Проводяться патріотичні, народознавчі та розважальні заходи:
1. Урок толерантності "Сонце всім однаково світить".
2. Хвилинка державності "Під захистом рідного прапора".
3. Правова азбука "Конституція для всіх: і великих і малих".
4. Флешмоб до Міжнародного дня щастя "Щастя - це я".
5. Виставка однієї книги "Нескорені сини і дочки Криму".
6. Перегляд відео-презентація "І плакала свічка".
7. Книжкова виставка "Голодомор: помста за свободу".
8. Участь в акції "Засвіти свічку пам'яті".


Попівська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: вул. Шкільна, б. 4 “а” с. Попове Миргородський район Полтавська область, 38352
Бібліотекарка: Скирда Ніна Василівна 
Е-mail:  ninaskirda2017@ukr.net 
Контактний телефон: +380661407137
Графік роботи: вт – сб: 10:00 – 17:00
обідня перерва: 13:00-14:00
понеділок, неділя: вихідний

Бібліотека створена у 1951 році. Знаходиться у приміщенні Попівського сільського клубу. Обслуговує жителів сіл Попове і Корнієнки.
Скористайтеся послугами нашої бібліотеки! До ваших послуг система каталогів і картотек, книжкові виставки та полички, інформаційні куточки. У бібліотеці не тільки можна почитати книгу, а й цікаво провести час: помалювати, подискутувати, взяти участь у літературних заходах.
Родзинкою є клуб за інтересами «Народна світлиця». Створений для дорослих користувачів бібліотеки, які цікавляться життям та розвитком громади. Основна увага приділяється вивченню та збереженню історії українського народу, народних традицій, оберегів, побуту, народно-пісенної творчості. 
Змістовним і цікавим були засідання клубу на теми: «Енеїда – енциклопедія народного життя українців», «Лікарські рослини в народній медицині», «Вишиванко, моя вишиванко!» та інші.     
Для  дітей проводяться різноманітні ігри, конкурси, літературні вікторини. 


Рокитянська сільська бібліотека-філія


Фото без описуАдреса закладу: 38353, с. Рокита вул. Центральна, 40 Миргородський район Полтавська область
Бібліотекарка: Грищенко Марина Миколаївна
Телефон: +38095 9082876
E-mail: marina_-_nikolaevna@ukr.net
Графік роботи: вт – сб: 08:00 – 18:00
обідня перерва: 12:00-14:00
понеділок, неділя: вихідний

1953 року у с. Рокита був збудований один з кращих клубів району. Цікавий той факт, що клуб будувався без попередньо створеного проєкту і це був, мабуть, один з перших таких післявоєнних клубів на всю область.
Бібліотека знаходиться у приміщенні Рокитянського будинку культури від листопада 1956 року. Є світло та тепло, інтернет для користування. Основна мета діяльності закладу: оперативне та якісне задоволення потреб користувачів в інформації, удосконалення та підвищення якості бібліотечних послуг, організація комфортного бібліотечного середовища.
Рокитянська СБФ бере участь в різноманітних акціях, заходах та конкурсах, тісно співпрацює з сільським будинком культури, а також бібліотекар на протязі 18 років є незмінним учасником художньої самодіяльності Рокитянського СБК.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень