Державна податкова служба

Адреса: 38300, смт. Велика Багачка, вул. Каштанова, 3
Контакти:
- модератор: (05345) 9-15-46;
- телефон для запису на особистий прийом та з питань забезпечення доступу до публічної інформації - (0532) 50-35-21.
- для надсилання електронних звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації poltava.publ@tax.gov.ua;
- офіційна поштова електронна скринька Головного управління ДПС у Полтавській області poltava.official@tax.gov.ua.
Web-портал: https://tax.gov.ua/.

Фото без описуГрафік роботи Центру обслуговування платників:
Понеділок - четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.
П’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.
Обідня перерва: з 12 год. 00 хв.  до 12 год. 45 хв.
Субота, неділя: вихідний

Фото без описуПослуги та сервіси, які надаються Центром обслуговування платників:
1. Приймання кореспонденції щодо отримання адміністративних послуг.
2. Приймання податкової та іншої звітностей.
3. Облік платників:
3.1. взяття на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням;
3.2. надання витягів з реєстру платників податку на додану вартість;
3.3. надання витягів з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового;
3.4. видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків.
4. Проведення звірки за письмовою заявою платників податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю (у т. ч. заява для застосування пільги)).
5. Погодження довідок-розрахунків та підписання довідок про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску.
6. Надання платникам безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової, фінансової та іншої звітностей платників в електронному вигляді.
7. Надання консультацій з питань:
7.1. електронних сервісів;
7.2. податкового законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС.
8. Приймання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в межах Законів України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами) та від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами).

Податкова інформує

До уваги роботодавців: нова форма повідомлення про прийняття працівника на роботу

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України Постановою від 23 серпня 2024 року №967 (далі – Постанова №967) внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту» (із змінами).

14:52 03.10.2024

Розрахуйте податок на нерухоме майно та землю онлайн: калькулятор ДПС

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області нагадують, що на сайті Державної податкової служби України платники податків мають можливість розрахувати суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю з фізичних осіб за допомогою двох спеціальних калькуляторів.

14:19 03.10.2024

Як здійснити зміну групи платника єдиного податку

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що ФОП на спрощеній системі оподаткування може змінити групу платника єдиного податку за умови, що він відповідає критеріям обраної групи, у підприємця не має податкової заборгованості та не перевищено ліміт річного доходу.

09:25 03.10.2024

До уваги платників акцизного податку

З 1 вересня 2024 року, у зв’язку з набранням чинності Закону України від 18.07.2024 №3878-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації положень актів права Європейського Союзу щодо акцизного податку» (далі – Закон №3878), який опубліковано у газеті «Голос України» від 01.09.2024, застосовуються нові ставки акцизного податку на бензин, газойлі (дизельне пальне), скраплений газ та паливо моторне альтернативне.

14:45 19.09.2024

Закон України № 3706 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей експорту окремих видів товарів у період дії воєнного стану»: основні аспекти

Щодо  вимог до складання податкових накладних, терміну оформлення митних декларацій та відображення операцій у складі податкової декларації з ПДВ.

11:20 13.09.2024

Щодо мінімально допустимих експортних цін на окремі види товарів у період дії воєнного стану. Запровадження та скасування режиму експортного забезпечення здійснюється на підставі відповідного рішення Кабінету Міністрів України, особливості цього режиму регулюються Законом України від 16 квітня 1991 року №959-ХІІ «Про зовнішньоекономічну діяльність» (далі – Закон № 959-ХІІ), Податковим та Митним кодексами України.

10:03 12.09.2024