Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Клубні установи

Білоцерківський сільський будинок культури   

Фото без описуАдреса закладу: вул. Лесі Українки, 30, с. Білоцерківка, Миргородський район, Полтавська область, 38340

Директор: Лук’янець Наталія Андріївна 
Телефон:  +380668834507
E-mail: bilotserkivka-kultura@ukr.net

YouTube канал: https://www.youtube.com/@user-jc4mb8kq1s/videos
Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/Natakylt 

Забезпечити цікаве дозвілля мешканцям громади – це скоріше поклик душі, аніж робота для працівників Білоцерківського сільського будинку культури. 
Наповнення клубних заходів національним змістом, культурний розвиток на традиціях, звичаях, обрядах українського народу, збереження декоративно-ужиткових ремесел та промислів, духовної культури нації, запровадження сучасних форм і методів – все це невичерпний перелік особистих натхнень, завзятої праці працівників культури Білоцерківського СБК. Завдяки натхненній, плідній праці всього творчого колективу, за підтримки керівництва громади, заклад культури став осередком творчої реалізації дітей, молоді та людей старшого покоління. 
Заклад культури забезпечений звукопідсилювальною апаратурою, мультимедійними системами, інтернетом, сценічними костюмами, музичними інструментами.
Традиційним залишається проведення різноманітних заходів на державні та народні свята. 
Крім загальновідомих народних та державних свят проводяться цікаві конкурсно-розважальні програми, вечори вшанування ветеранів праці, людей похилого віку, працівників сільського господарства, день працівників харчової промисловості.
В нашому закладі також розвивається танцювальне мистецтво, самодіяльні артисти приносять радість і гарний настрій своїм глядачам. 
Однією із складових успішної роботи Білоцерківського сільського будинку культури є підтримка існуючих творчих колективів та створення нових, сучасних творчих об’єднань мистецьких напрямків.
Змістовно своє дозвілля проводять відвідувачі різного віку, найменшому учаснику 4 роки, найстаршому за вісімдесят.
Працівники клубного закладу разом з колективами та окремими виконавцями  постійно приймають  участь в конкурсах та фестивалях.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Балакліївський сільський будинок культури

Адреса закладу: вул. Центральна, 15, с. Балаклія, Миргородський район, Полтавська область, 38344.
Директор: Бондар Ольга Юріїївна
Телефон: +380953122591
E-mail: balakliiv.culture31@gmail.com
Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094509335254


Щодня двері Будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки для того, щоб продемонструвати свій талант, але й для того, щоб поспілкуватися в колі друзів, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями. Залюбки на участь у заходах долучаються діти, які є учасниками клубних формувань. 
Головною метою кожного творчого працівника закладу є забезпечення культурного відпочинку населення, створення відповідних умов для організації дозвілля та розвитку аматорського мистецтва. На базі закладу культури  свою творчу діяльність  розвиває  вокальний ансамбль “Дивограй”, дівочий ансамбль “Співаночка”, театральний колектив та окремі виконавці. Переважний репертуар - українські народні пісні. Традиційними заходами стали: організація щорічних свят села Балаклія, свято Покрови, Різдвяні та новорічні  свята, розважальні та спортивні заходи, концерти.
Колективи є постійними учасниками культурно-мистецьких заходів, що проходять в громаді. Також є учасниками конкурсів та фестивалів.
Приміщення закладу обладнано глядацькою залою на 238 місць, фойє, гримерною кімнатою, кімнатою для гурткової роботи. При будинку культури працює сільська бібліотека.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Бірківський сільський будинок культури

Адреса закладу:  вул. Центральна, 114, с. Бірки, Миргородський район, Полтавська область, 38342.

Діяльність клубного закладу спрямована  на  покращення роботи галузі та якості підготовки і проведення культурно-мистецьких  заходів з  метою забезпечення духовного розвитку і  змістовного  дозвілля  жителів села, національно-патріотичного та естетичного виховання молоді.
Свою творчу професійну діяльність при закладі здійснюють народний фольклорний аматорський ансамбль «Яснозір’я» у складі якого 12 учасників, заснований у 1988 році, основу репертуару складають родинно-побутові та жартівливі українські народні пісні та мелодії, жіночий вокальний  ансамбль «Материнка» та працюють дитячі гуртки.
Традиційним залишається проведення різноманітних заходів на державні та народні свята. Крім загальновідомих народних та державних свят проводяться цікаві конкурсно-розважальні програми, вечори вшанування ветеранів праці, людей похилого віку, працівників сільського господарства, день працівників харчової промисловості. Організовуються   різноманітні заходи, зустрічі, творчі вечори.
Приміщення сільського будинку культури має 196 глядацьких місць, а також  в окремій кімнаті встановлений більярд, де молодь із задоволенням проводить вільний час.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Красногорівський сільський будинок культури

Адреса закладу: вул. Гоголя, 31, с. Красногорівка, Миргородський район, Полтавська область, 38341.
Директор: Іващенко Тетяна Миколаївна
Телефон: +380664732387
E-mail: kraskult@ukr.net 


Головним завдання у роботі закладу є збереження примноження та популяризація української народної традиційної культури. Патріотичне виховання підростаючого покоління та збереження національної ідентичності у різновікових груп населення, як учасників аматорських колективів так і глядачів.  На базі будинку культури працює десять клубних формувань та три любительські об’єднання. Три з них мають почесне звання «Народний аматорський колектив», це: хор «Живі джерела» - керівник Заслужений працівник культури України Григорій Серьожкін. Колектив є учасником та переможцем багатьох конкурсів різного рівня. У 2023 році представляв Білоцерківську громаду на Заключному концерті переможців творчих звітів Полтавської області «Звучи рідна мово» у місті Кременчук; фольклорний ансамбль «Горлиця», керівник Тетяна Іващенко. Колектив популяризує українську народну пісню, традиційні обряди та передає свої знання і вміння підготовчій групі; ансамбль народної музики «Красногорівські витівники» - керівник Тетяна Іващенко, колектив об’єднав любителів гри на національних музичних інструментах, популяризує народну музику та є учасником культурно-мистецьких заходів.
Також працюють дитячі колективи: ансамбль народного танцю «Водограй» - керівник Ярослава Іващенко. Та вокальний ансамбль «Чисті роси» - керівник Тетяна Іващенко. Діти виховуються на кращих традиціях пісенного та вокального народного мистецтва. Колективи є учасниками культурно-мистецьких заходів та конкурсів різного рівня.
Також працює гурток солістів, читців, театральний колектив «Кралиця», дитячий ансамбль ложкарів «Гарнограй». За покликом душі бажаючих поділитися із однодумцями своїм захопленням чи просто відпочити у колі друзів збирають любительські об’єднання, їх у нас три: «Надвечіря» - керівник Ольга Кононенко; «Світлиця» - керівник Тетяна Бірук; та «Благовість» - керівник Людмила Бодня.
Заклад очолює Тетяна Іващенко.
Тож усіх талановитих, небайдужих, активних і просто допитливих запрошуємо до нас! Тут Ви знайдете заняття на усі смаки!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Рокитянський сільський будинок культури

Адреса закладу: с. Рокита, вулиця Центральна, 40, Миргородський район, Полтавська область, 38353.
Директор: Книш Валентина Григорівна
Телефон: +380667974820
E-mail: knishvalentyna@qmail.com
Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/626987009236636/?ref=share


Село Рокита завжди славилося своїми талантами, як серед дорослого населення, так і серед дітей. Ці традиції нині активно підтримуються місцевим закладом культури. Рокитянський будинок культури має свою історію, свої багаті напрацювання, традиції, адже заснований у 1953 році. Ось уже 70 років він існує, як справжній осередок культури в селі те місце, де буйним цвітом розквітають таланти незалежно від віку.
У будинку культури проводяться концерти до різних свят, дні села, вогники, вечори вшанування ветеранів праці, людей похилого віку, працівників сільського господарства та інші заходи, в яких беруть участь працівники культури, діти та односельці. 
Заклад обладнаний глядацькою залою на 300 місць, гримерною кімнатою, кімнатою для гурткової роботи, музейною світлицею. Також забезпечений сценічними костюмами, музичними інструментами, інтернетом, звукопідсилювальною апаратурою.
Робота будинку культури багатогранна та різноманітна. Значна увага тут приділяється відзначенню загальнодержавних,  народних свят та пам’ятних дат. 
На базі будинку культури здійснюють свою творчу діяльність вокальні, театральні, танцювальні  колективи, гурток декоративно-прикладного мистецтва, любительське об’єднання, до складу якого входять жіночки пенсійного віку. Учасники постійно займаються саморозвитком, знаходять час для репетицій, завжди їх виступи зривають найгучніші оплески. Також на території закладу працює волонтерський корпус. Допомагаючи іншим ми ініціюємо позитивний рух в суспільстві, впливаємо та надихаємо людей на творення добра у цей складний для України час.
Різножанрові аматорські колективи нашого закладу вкотре доводять, що народ є носієм національної культури, а мистецтво – душею українського народу, співучого і талановитого. 
Рокитянський СБК – це вільний простір для талановитих, яскравих, креативних і невгамовних. Наша велика творча родина радо запрошує доєднатися кожного, незалежно від віку і вподобань, здійснити свої мрії, розкрити таланти і досягти успіху.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Подільський сільський будинок культури

Адреса закладу: вулиця Дружби 34/1, с. Поділ, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38343.
Директор: Панасенко Раїса Валентинівна
Телефон: +380505876738
E-mail: panasenkoraisa26@ukr.net
Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php?id=100018716671062


Будинок культури є важливою сторінкою в історії і культурного життя села Поділ.
Заклад культури розташований в центрі селі. При закладі постійно працюють  фольклорний, духовий, драматичний, танцювальний та інші гуртки, які об’єднують десятки юнаків, дівчат, дітей та людей старшого віку. Участь у аматорському мистецтві допомогла знайти своє справжнє покликання самобутнім артистам. Адже нинішні колективи є гордістю нашого села, твори у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Подоляночка» та народного аматорського духового оркестру «Подільські козаки» звучать на місцевих, районних, обласних концертах, фестивалях та конкурсах.
Традиційними у закладі  стали театралізовані свята, дні села, фольклорно-етнографічні свята з відновлення народних традицій села, день матері, урочистості до державних свят, вшанування ветеранів війни, вшанування ветеранів праці і т.п. Велика увага приділяється патріотичному вихованню.
Змістовно організовується дозвілля  для дітей та молоді.
Учасники  самодіяльності будинку культури добре розуміють головне призначення аматорів сцени – завжди приносити радість і щастя в серця глядачів, хоч задля цього потрібне здоров’я, свій вільний час, якого в сільського жителя – зовсім немає, та це – головне призначення талановитих людей, тому з великим задоволенням аматорів сцени зустрічають на місцевій сцені та  на сценах закладів культури громади.
Будинок культури забезпечений інтернетом, підсилюючою апаратурою, інструментом для духового оркестру та мультимедійна система. Для учасників колективів придбані сценічні костюми.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Мостовівщинський сільський будинок культури

Адреса закладу: с. Мостовівщина, вулиця Миру, 15, Миргородський район, Полтавська область, 38351.
Директор: Дубина Наталія Іванівна
Телефон: +380992839389
E-mail: mostovivschina-kultura@ukr.net
YouTube канал: www.youtube.com/@user-xo2ld2jm7v
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/2404049766534067/


У центрі мальовничого села Мостовівщина, в чудовому парку, розташувався сільський будинок культури. Це місце, де призначають побачення, відпочивають діти, молодь, дорослі, люди похилого віку також знаходять цікаве для себе. Свої двері для відвідувачів будинок культури відкрив в 1954 році.  
Мостовівщинський сільський будинок культури інноваційно-творчо працює в нових умовах аби задовольнити культурно-дозвільні потреби людей, бути традиційним центрам розвитку народної творчості, виконувати запити суспільства, всебічно сприяючи розвитку ініціативи й самодіяльності населення, створювати  сприятливі умови для цього.       
Багато уваги приділяється дитячому вихованню - це гуртки (вокальні та хореографічні), любительські об’єднання.
На базі закладу також працюють  різножанрові любительські об’єднання та колективи. Репертуар вокальних колективів  різноманітний , як  сучасні українські пісні так і українські народні.  
Молодь із задоволенням відвідує гуртки, а також полюбляють пограти в теніс, дорослі полюбляють відпочинок у своєму колі, а люди похилого віку залюбки відвідують бібліотеку, яка знаходиться в приміщенні будинку культури, де можуть знайти дуже багато цікавого для себе.
Будинок культури має достатній вибір сценічних костюмів в яких наші аматори виступають, як на місцевих заходах так і беруть активну участь в різних конкурсах.       
Культура – одне з найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов'язане з діяльністю людини. Носіями культури є талановиті, творчі, добрі  місцеві артисти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Огирівський сільський клуб

Адреса закладу: с. Огирівка, Миргородський район, Полтавська область, 38347.
Завідуюча: Чугуй Людмила Вікторівна
Телефон: +380993718456
E-mail: ludakult@ukr.net 
YouTube канал:  http://www.youtube.com/@user-oc9tp5dj6w 
Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/354212028818153/?mibextid=c7yyfP 


Огирівський сільський клуб розташований в чудовій парковій зоні невеличкого мальовничого села Огирівка. Робота клубу полягає в наповненні заходів національним, патріотичним змістом; акцентуванні уваги на культурному розвитку населення; відродженні традицій, звичаїв, обрядів українського народу духовної культури нації; сприянні розкриттю талантів та здібностей.
Особливість роботи клубу полягає у його різноплановій діяльності: організація дозвілля різновікових категорій населення, функціонування аматорських колективів. Тут змістовно проводяться різноманітні культурно-мистецькі заходи. Заклад культури став місцем, де ніколи не гасне вогник духовного неспокою, де буйним квітом розквітають таланти людей, незалежно від віку. Популярними формами є: патріотичні заходи, обрядові дійства, визначні та пам’ятні дати, розважальні програми для дітей. Аматорські колективи клубного закладу – активні учасники районних, обласних культурно-мистецьких заходів та мають безліч дипломів, грамот і подяк, що говорить про гарно пророблену роботу та професіоналізм. Кожного року на високому рівні проходять свята села, що стало доброю нагодою збирати сільську родину та словом і піснею возвеличати її.               
До послуг мешканців села: гарна велика актова зала на 200 місць, де встановлено сучасне музичне та світлове обладнання, кімната для гурткової роботи, бібліотека-філія, доступний безкоштовний інтернет.
Аматори закладу забезпечені цікавими, яскравими, різножанровими костюмами. Працівники та аматори клубу завжди раді відвідувачам, які з радістю приходять на концерти, розважальні програми та патріотичні заходи.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Корнієнківський сільський клуб

Адреса закладу: с. Корнієнки, вулиця Центральна, 36, Миргородський район, Полтавська область, 38350
Завідуюча: Хохлова Ніна Іванівна 
Телефон: +380662031644
E-mail: kornienki_kultura@ukr.net
YouTube канал: @user-dv4qx6jr4c
Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php?id=100047562607572


Корнієнківський сільський клуб є центром дозвілля для мешканців села, це осередок творчої, виховної та просвітницької роботи. Головним правилом діяльності працівників сільського клубу - робити так, аби життя односельчан ставало цікавішим, яскравішим. Працівники завжди творчо намагаються всебічно охопити інтереси та потреби населення. Робота клубу спрямована насамперед на організацію культурно–дозвіллєвих заходів з використанням різноманітних форм клубної роботи. На великій сцені, що в приміщенні клубу за участю аматорських колективів та окремих виконавців змістовно проводяться різноманітні за тематикою культурно–дозвіллєві заходи для різновікової категорій населення. Також працюють гуртки і любительські об’єднання. Значна увага приділяється відзначенню загальнодержавних свят, різних релігійних свят. Популярними формами є конкурсно-розважальні програми, презентації, вікторини. Найбільшу зацікавленість у відвідувачів викликають акції, різноманітні ярмарки, вечори відпочинку, а також заходи на свіжому повітрі. 
Приміщення сільського клубу має 250 глядацьких місць, де встановлений теніс і молодь із задоволенням проводить вільний час. Популярним серед односельців є більярд, який встановлений у фойє сільського клубу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Попівський сільський клуб
Адреса закладу: c. Попове, Миргородський район, Полтавська область, 38352.
Завідуюча: Ільченко Ольга Михайлівна.
Телефон: +380995031116
E-mail: popoveklub@ukr.net 
Сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100017699743091

В самому центрі села у 1970 році збудований сільський клуб. Він був і є справжнім осередком культурного життя селян. Безліч талановитих, здібних до мистецтва жителів села знаходили тут своє покликання. Щедра на таланти Попівська земля. Чимало її жителів закохані у народне мистецтво і пісню, бережно знаходять і зберігають пісенні обряди та звичаї, музичні і пісенні перлини, примножують духовну скарбницю, доносять її багатства до слухача. Такими є учасники вокального колективу «Попівчаночка», який налічує 12 учасників. Вони є постійними учасниками  різних заходів, концертів, конкурсів, фестивалів.
Ще один колектив, без участі якого не проходить жодне свято – це дитячий колектив «Карусель», який налічує 12 учасників. На сцені вони справжнісінькі артисти, які тішать своїми талантами батьків і глядачів.
Колектив художнього читання «Словограй» налічує 7 учасників. Тільки у сценічних діях – у смішній мініатюрі, або зворушливому вірші можна отримати визнання людей у вигляді гучних оплесків.  
Активну участь у збереженні традицій, звичаїв приймає театральний колектив «Перевесло», що налічує 10 учасників. Вони працюють над тим, щоб дійства були наповнені народною музикою, гумором, українським колоритом. Колектив нагороджений грамотою за участь в обласному огляді-конкурсі «Обрядове намисто Полтавщини».
Гордістю нашого краю є творче об’єднання майстрів української народної вишивки «Чарівна голка». Основний напрямок діяльності творчого об’єднання – пропагування, збереження і відродження традиційної української вишивки.
Колектив налічує більше 10 учасників. У творчому доробку об’єднання скатертини, чоловічі і жіночі сорочки, доріжки, панно, сувенірні вироби. Основою творчої діяльності колективу є вишивка традиційних рушників сучасних та старовинних орнаментальних мотивів.
Творче об’єднання «Чарівна голка» являється активним учасником культурно-мистецьких заходів місцевого, обласного та Всеукраїнського рівня.
Заклад культури забезпечений музичною апаратурою, інтернетом, сценічними костюмами. Клубний заклад забезпечений більярдним столом, тенісним столом, шахами, шахматами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень