Електронні консультації

Фото без описуШановні жителі Білоцерківської громади! З метою забезпечення участі жителів Білоцерківської громади у вирішенні питань місцевого значення, налагодження результативної співпраці громадян і ОМС, Білоцерківською сільською радою, в особі сільського голови Івана ЛЕЩЕНКА, підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Білоцерківською сільською радою Миргородського району Полтавської області та Міжнародною благодійною організацією "Фонд Східна Європа" щодо впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії "e-DEM" та конструктора сайтів та чат-ботів територіальних громад "СВОЇ".

Веб-платформа «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено – e-DEM) має на меті надати громадянам легкий і зручний доступ до використання кількох інструментів електронної демократії. Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем.

Сервіс «Електронні консультації з громадськістю» надає можливість залучати пропозиції громадян щодо питань розвитку громади, організовувати обговорення проєктів документів перед їх розглядом та схваленням, проводити місцеві опитування в різних формах з метою вивчення думки активної частини мешканців громади.

Положення про порядок проведення електронних консультацій з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування Білоцерківської сільської територіальної громади.

Е-консультації проводяться у формі:

• електронного оприлюднення питань для е-консультації (збір ідей) - для вирішення певного питання місцевого значення, місцевої політики з можливістю коментування та внесення власних пропозицій (редакцій);
  • електронного опитування - для вивчення громадської думки з питань, віднесених до відання органів місцевого самоврядування. Таке опитування може мати просту (певна кількість питань з закритим переліком варіантів відповідей; опитувальник з одним або кількома варіантами відповіді) та складну форми (опитувальник з можливістю редагування відповіді; з налаштуванням діапазону балів оцінки або рейтингування);
  • електронного обговорення проєкту акта органу місцевого самоврядування - оприлюднення проєкту акта з можливістю коментування документа та внесення власної редакції норми чи його положень.

Перейти на платформу EDEM "Консультації з громадськістю".

Висловлюй позицію.
Консультуй владу.