Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Електронні звернення громадян

Фото без описуШановні жителі Білоцерківської громади! Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до Білоцерківської сільської ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення.

Інформуємо Вас про те, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Підписане електронне звернення Ви можете надіслати на електронну поштову адресу Білоцерківської сільської ради: bilotg@ukr.net або заповнити Форму електонного звернення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень