Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Творчі колективи


Народний аматорський хоровий колектив «Живі джерела»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Красногорівський сільський будинок культури, Білоцерківська ТГ, Миргородського району
ПІП керівника, звання (якщо є): заслужений працівник культури України Серьожкін Григорій Кузьмич

Коротка характеристика колективу

Хор мішаного складу, працює на базі Красногорівського сільського будинку культури з 2015 року. У 2016 році присвоєно звання «народний». Акомпанує хоровому колективу оркестрова група, керівник Тетяна Іващенко. На сьогоднішній день колектив налічує 30 учасників. Оркестрова група – 9. Хоровий колектив «Живі джерела» веде постійну роботу по популяризації української народної творчості та пропагує хорове мистецтво.

В репертуарі хору твори українських композиторів, класичні хорові твори та авторські твори керівника колективу Григорія Серьожкіна, українські народні пісні в обробці керівника.

Колектив веде активну концертну діяльність. Хоровий колектив «Живі джерела» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі на Національному Сорочинському ярмарку - 2016 здобув Диплом ГРАН-ПРІ; у 2021 році – Диплом ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському еко-фестивалі народної творчості «Лель» у номінації авторська пісня, та багато інших конкурсів різного рівня. У 2023 році колектив представляв Білоцерківську громаду на заключному концерті переможців творчих звітів області «Звучи рідна мово» у місті Кременчук. 

До складу хорового колективу входять робітники, інтелігенція,  працівники ТОВ «Білагро».

Посилання на відео:

Фото без опису Фото без опису Фото без опису 


Народний аматорський духовий оркестр «Подільські козаки»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Подільський сільський будинок культури, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Вишар Володимир Якович.     

Коротка характеристика колективу

Народний аматорський духовий оркестр "Подільські козаки", Подільського сільського будинку культури створений у 2007 році. У 2009 році рівень майстерності колективу відзначено званням «народний». Колектив неодноразово виступав на концертах з нагоди державних та професійних свят, як на сільських сценах так в районі та області, за що були нагороджені грамотами, дипломами та цінними подарунками. Завдяки наполегливій творчій праці оркестр набрав значних висот професійного виконання  й сьогодні колективу доступні складні партитури. Репертуарний спектр виконуваних творів надзвичайно багатий, від обробок народних мелодій та стройових маршів до стрілецьких і козацьких творів. Духовий оркестр демонструє високу виконавську культуру, багату динаміку, чистоту звучання, зрілу технічну вправність. Народний аматорський духовий оркестр "Подільські козаки" - це творчий колектив із 14 учасників. Для колективу були придбані сценічні костюми та нові духові інструменти. З моменту заснування  і до цього часу колектив очолює Вишар Володимир Якович.

Посилання на відео:
1. Попурі: https://youtu.be/qSxaij3o8fw.
2. Одна єдина: https://youtu.be/BXit3gQ42-w.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний аматорський фольклорний ансамбль «Горлиця»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Красногорівський сільський будинок культури, Білоцерківська ТГ, Миргородського району.
ПІП керівника, звання (якщо є): Іващенко Тетяна Миколаївна.                       

Коротка характеристика колективу

Фольклорний ансамбль «Горлиця» створено у 2015 році, налічує 7 учасників. Колектив виконує твори  akapella у триголосому викладі. В репертуарі українські старовинні народні пісні, духовні твори, сучасні українські народні пісні. Фольклорний ансамбль веде постійну роботу по популяризації української народної творчості та патріотичному вихованню, пропагує українські народні пісні та ремесла, збирає місцевий фольклор. Веде активну концертну діяльність, бере участь у культурно мистецьких заходах та конкурсах різного рівня. У 2018 році присвоєно звання «народний аматорський колектив». 

У 2018 році - став володарем ГРАН-ПРІ Всеукраїнського конкурсу народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському ярмарку. 
У 2022 році володар ГРАН-ПРІ ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Веселкова мрія». 
У 2019-2023 роках - участь у ІІ Національному чемпіонаті з фольклору EURO FOLK 2019 у місті Вінниця – Диплом І ступеня;  участь у Міжнародному Марафоні обрядових новорічних пісень –  Диплом І ступеня; участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркова країна» - Диплом І ступеня; участь у Міжнародному гастро-фестивалі «Полтавська галушка» та інші обласні конкурси. 

У 2021 році колектив взяв участь у телепроєкті Першого національного каналу «Країна пісень». 

За роки роботи керівником знято багато відеокліпів та роликів за участі колективу:

Посилання на відео:

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний аматорський фольклорний ансамбль «Яснозір’я»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Бірківський сільський будинок культури, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): заслужений працівник культури України Моспан Василь Васильович.

Коротка характеристика колективу

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Яснозір’я» створений у 1988 році на базі Бірківського СБК. Незмінний керівник колективу - випускник Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, заслужений працівник культури України Моспан Василь Васильович.

Звання «Народний аматорський ансамбль» присвоєно 7 квітня 1994 р. 
За 35 років існування народний аматорський фольклорний ансамбль «Яснозір’я» міцно зайняв своє існування у творчому просторі рідного краю, Полтавщини та завоював масу прихильників.

Вікова категорія колективу 35-65 років – це ентузіасти своєї справи, шанувальники мистецтва, яких об’єднує любов до української народної пісні. 

Летять роки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші, з іншими поглядами на життя, але народна пісня щира і мудра лишається жити вічно, саме тому українську народну пісню впродовж багатьох років популяризує ансамбль. 

Репертуар колективу складається з українських народних жартівливих, соціально-побутових, лірико-патріотичних пісень та пісень календарного циклу. 
Слід відмітити, що притаманне цікаве оранжування завдяки складу стандартних інструментів: баян, тамбурін, барабан, бубон та нестандартних: бугай, рубель, стиральна дошка, гребінь, тріскачка, склофон.

Колектив постійно працює над виконавською майстерністю, володінням вокальною технікою, дотриманням ритму, округленням звуку, умінням передати характер твору, сценічною майстерністю.
Сценічні костюми пошиті саме в такому стилі, які притаманні нашому Полтавському краю. 

За роки існування колектив має багаточисленні грамоти, дипломи, подарунки. 
Більше 25 років поспіль учасник обласного свята кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру» та переможець обласного огляду-конкурсу «Чиста криниця» на Національному Сорочинському Ярмарку, 2017 р. – колектив отримав «Гран Прі»
Лауреат диплома  І ступеня на другому Національному чемпіонаті з фольклору « Evrofolk – Вінниця 2019». Таланти 21 століття, отримав від організаторів фестивалю запрошення прийняти участь у фестивалі в Болгарії. 
За участь у регіональному фестивалі народної творчості «Барви Хорольщини», Еко-фестиваль «Лель» с. Крива Руда, «Запальний веселий сміх нас об’єднує усіх!» Білоцерківка 2019 має дипломи І ступеня. Приймав участь у регіональному фестивалі «Омельницьке розмаїття», міжрегіональному фестивалі «Пасіка сірка» на Дніпропетровщині, у відкритому фольклорному фестивалі зимового календаря «Святовид» м. Харків, Полтавському фестивалі театралізованого вертепного дійства «Різдв’яна феєрія» м. Полтава, фестивалі народної творчості «Кручанські забави» м. Пирятин. 
На запрошення від організаторів Національного музею народної архітектури та побуту України м. Київ 6 раз побував з виступами на території музею, нагороджений Подякою Міністерства культури України організаторами дійства. 
Колектив брав участь в звітному концерті майстрів мистецтв Полтавщини «Симфонія Полтавського краю» до відзначення 10-ї річниці Незалежності України на сцені Національного Палацу культури України м. Київ. 
У січні 2022 р. відбулася прем’єра передачі «Країна пісень -2» на Першому Національному, у якій народний аматорський фольклорний ансамбль «Яснозір’я» брав участь.

Посилання на відео:
1. Українська народна жартівлива пісня «Очерет»: https://youtu.be/nlIkFt6Ahu4;
2. Українська народна пісня «Ой ти, Коля»: https://youtu.be/6htQbAXfFIY.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний аматорський вокальний ансамбль «Струмочок»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Білоцерківський сільський будинок культури, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Моспан Валентина Вадимівна.

Коротка характеристика колективу

Вокальний ансамбль «Струмочок» створений у 1999 році на базі Білоцерківського СБК. Незмінний керівник колективу на протязі 14 років – Моспан Валентина Вадимівна, людина закохана у свою професію, яка виявляє постійну увагу до колективу в цілому і до кожного учасника зокрема. 

Звання «Народний»,  аматорський вокальний ансамбль отримав у 2016 році. 
До складу колективу входять службовці, вчителі, пенсіонери, медичні та технічні працівники віком 55-65 років. Аматори закохані у нашу українську пісню. Мета колективу – свій досвід, свою любов до пісні передати своїм прихильникам, молодому поколінню, щоб пісенне джерело Полтавщини залишилося невичерпним. 

В репертуарі  ансамблю переважають патріотичні пісні, твори сучасних композиторів ліричного характеру, українські народні пісні: про кохання, важку жіночу долю, родинно-побутові, жартівливі. На репетиціях обговорюються, аналізуються виступи концертних програм. Колектив постійно працює над виконавською майстерністю, володінням вокальною технікою, округленням звуку, чіткості дикції, умінню передати характер твору, показати широку українську душу, виявляти своєю зовнішністю, костюмами сценічну культуру.  

Для різних творів за тематикою ансамбль має сценічні костюми.
За роки існування народний аматорський вокальний ансамбль «Струмочок» має багато дипломів переможця, грамоти.
Колектив неодноразово приймав участь у обласному огляді-конкурсі «Чиста криниця» на Національному Сорочинському  ярмарку, в обласному святі кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру». 
Був учасником фестивалю, започаткованого у нашій громаді «Запальний веселий сміх нас об’єднує усіх!», обласному фестивалі  «Полтавська галушка» м. Полтава, ЕКО фестивалі «Лель» с. Крива Руда, обласному фестивалі-конкурсі «Осіннє золото» на батьківщині Дмитра Луценка, виступав з концертною програмою у м. Лубни, постійний учасник у щорічному заключному концерті-звіті, завжди достойно підтверджує звання «Народний» і завжди пам’ятає, що пісня – це вічний і вірний супутник людини. 

Посилання на відео:
1. Пісня «Повернися, озовися, рідна мова» (автори невідомі): https://youtu.be/agfkUwrrwj0.
2. Пісня «До сина», слова Йосипа Струцюка, муз. Анатолія Пашкевича: https://youtu.be/SbKSsD2Zkno.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний вокальний аматорський ансамбль «Оберіг»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Огирівський сільський клуб, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Чугуй Людмила Вікторівна.

Коротка характеристика колективу 

Народний аматорський вокальний ансамбль «Оберіг» був створений при Огирівському сільському клубі в 2010 році і поєднав в собі відвертих шанувальників української пісні різного віку і професій: доярок, механізаторів, вчителів, соціальних працівників, а також цілі родини.

Колектив наділений добрим співочим потенціалом, як чоловічого складу, так і жіночого, здатний з  повнотою почуттів розкрити багатство, красу і неповторність людського голосу. Ансамбль  характеризується  якісним добором співаків, наявністю  цікавої різножанрової програми проведення концертів під акомпонемент і a cappella.

З кожним роком зростає професійна майстерність колективу, його сценічна культура. Ансамбль «Оберіг» неодноразово нагороджений дипломами, грамотами, подяками  та цінними   подарунками.
Колектив дружній, енергійний, завзятий, сповнений ідеями і бажанням творити. Мета вокального ансамблю «Оберіг» відображена у його назві – це бережливе ставлення до безцінного скарбу – української пісні, продовження життя народної пісні, в якій підносяться вічні людські чесноти та символи, такі як рідна земля, рушник, хата, криниця, батьки, діти; незгасаюча пристрасть до  спільної справи та пісні, велике бажання донести її слухачеві.

Посилання на відео:

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний аматорський фольклорний колектив «Подоляночка»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Подільський сільський будинок культури Миргородського району Полтавської області,  Білоцерківської ТГ. 
Прізвище І.П. керівника: Панасенко Раїса Валентинівна.

Коротка характеристика колективу

Народний аматорський фольклорний колектив «Подоляночка» розпочав свою діяльність у 2004 році. До його першого складу входили жінки поважного віку, а потім, з часом, на зміну прийшли молоді дівчата. Про широке визнання успіхів колективу свідчать десятки почесних грамот, дипломів та подяк. 2009 рік став знаковим для колективу – присвоєно звання «Народний аматорський колектив».

Після присвоєння звання, колектив продовжує плідно працювати і розвиватися. Метою виступів є ознайомлення глядачів із особливостями, етнографією, фольклором, культурою Полтавщини. Творча скарбниця колективу – десятки широкого розмаїття пісень: українські, народні пісні, патріотичні та пісні воєнної тематики. Без сумніву, колектив «Подоляночка» має різноманітний репертуар демонструє високу виконавську майстерність, своїм життєрадісним мистецтвом роблять вагомий внесок у піднесення музичної культури нашого народу.

Заслужене визнання колективу принесли самобутність, естетична цінність і духовна значимість фольклорних творів, близькість до етнографічних першоджерел, народна імпровізаційна манера виконання. Звучання колективу відзначається чистотою інтонації, динамічним діапазоном, красою тембрів, гнучкістю динаміки, культурою звука, злагодженістю, виразністю, що допомагає виконувати різні твори. З часів заснування і до цих пір керівником колективу є Панасенко Раїса Валентинівна.

Посилання на відео:
1. https://youtu.be/2xrIeSJThFM?si=u8xoMuk_C2c8JJtc;
2. https://youtu.be/B4q7gDc-Z48?si=lUVHYPSdN2rVI0rI.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Народний аматорський ансамбль народної музики «Красногорівські витівники»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Красногорівський сільський будинок культури Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Іващенко Тетяна Миколаївна.

Коротка характеристика колективу 

Народний аматорський ансамбль народної музики «Красногорівські витівники створений у 2015 році, звання «Народний аматорський колектив» присвоєно у 2018 році. За час свого функціонування колектив пропагує українську народну музику та народну пісню. Брав участь у різноманітних культурно-мистецьких заходах та конкурсах різного рівня: фестиваль народної творчості «Барви Хорольщини», відкритий фестиваль народної творчості «Запальний веселий сміх нас об’єднує усіх», міжнародний гастрономічний фестиваль «Полтавська галушка» Всеукраїнський фестиваль «Чарівна гармонь України» та ін. Колектив нарогороджений Дипломами І ступеня.

Посилання на відео:
Віночок українських мелодій   


Танцювальний колектив «Кумоньки»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Білоцерківський сільський будинок культури, Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є):  Грищенко Світлана Василівна.

Коротка характеристика колективу

Танцювальний колектив «Кумоньки» - це самобутній яскравий колектив, створений в 2011 році. Високий рівень виконавської майстерності та постановчої роботи дають змогу урізноманітнювати репертуар хореографічними творами. Протягом цього періоду склад колективу змінювався, але жодне свято в Білоцерківській ТГ та за її межами не обходиться без його участі. В репертуар входять українські народні танці, хореографічні картинки, композиції та мініатюри. Колектив має грамоти та дипломи.

Посилання на відео:
1. Український танець «Дівочі витребеньки»: https://www.youtube.com/watch?v=UNqwuXcXzaU;
2. Український жартівливий танець «Триндичихи»: https://www.youtube.com/watch?v=MbqM6EsOP04;
3. Український танець «Голубка»: https://youtu.be/IPXONWkoyAM.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Білоцерківський сільський будинок культури. 
Прізвище І.П. керівника: Моспан Валентина Вадимівна

Коротка характеристика колективу

Дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька» створений у грудні 2022 року. 
Кількість учасників - 12 дітей, віком від 9 до 14 років. Напрямок ансамблю - українські народні жартівливі, соціально-побутові пісні, пісні календарного циклу.
За відносно короткий термін існування, колектив набув широкої популярності серед глядачів, жителів громади, має творчі досягнення та перемоги. Колектив нагороджений дипломом ІІІ ступеня за участь в обласному телешоу–конкурсу дитячої пісні імені Володимира Прокопенка та дипломом І ступеня за високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури в обласному огляді-конкурсі народної творчості «Звучи, рідна мово».

Репертуар колективу постійно оновлюється. Ансамбль є постійним учасником усіх заходів на селі, де своєю творчістю пропагує любов до народної пісні. 

Посилання на відео:
1. Українська народна пісня «Була в батька парова машина»: https://youtu.be/AqviJEC2MNM 


Родинний дует «Верес»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Огирівський сільський клуб, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Чугуй Людмила Вікторівна.

Коротка характеристика колективу 

Родинний дует «Верес», у складі братів Григорія та Леоніда Недоїдок, був створений на базі Огирівського сільського клубу у 2011 році. Репертуар дуету складається з українських народних пісень та українських сучасних творів різного жанру. Дует є постійним учасником клубних заходів, бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, налічує чимало дипломів, грамот і подяк. Учасники дуету зуміли завоювати серця глядачів своїм колоритним сценічним виглядом, умінням подати себе на сцені, душевним виконанням української народної та української сучасної пісні, гарними дзвінкими голосами. Дует користується популярністю не тілки в Білоцерківській ТГ, а і за її межами.

Посилання на відео:
1. Пісня на слова Володимира Шовкошитного, музику Олександра Морозова «Сивієм, друже мій»: https://youtu.be/XkkyWPRstvk.
2. Пісня на слова Івана Котляревського, музика народна «Віє вітер, віє буйний»: https://youtu.be/8UCiqmfcys0.


Жіночий вокальний ансамбль «Веселі молодички»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Огирівський сільський клуб, Білоцерківська ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Чугуй Людмила Вікторівна.

Коротка характеристика колективу 

Жіночий вокальний ансамбль «Веселі молодички» був створений на базі Огирівського сільського клубу у 2014 році. Репертуар колективу складається із жартівливих українських народних та сучасних пісень. Колектив влучно відповідає своїй назві. «Веселі молодички», виступаючи на сцені у чудових яскравих костюмах, завжди запалюють вдячного глядача гарно підібраним репертуаром, посмішками та танцями. Учасники колективу постійно перебувають у творчому пошуку.
Ансамбль бере участь у обласних конкурсах та фестивалях, творчих звітах. Мають дипломи, грамоти та подяки. 

Посилання на відео:
1. Слова і музика Наталії Фаліон «Кум прийшов»: https://youtu.be/97-mKPw0KGo;
2. Слова і музика Наталії Фаліон «Я щиро вірю»: https://youtu.be/lAHANXoTCKc.


Вокальний жіночий ансамбль «Гармонія»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Рокитянський сільський будинок культури Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Олійник Марина Володимирівна.

Коротка характеристика колективу

Вокальний жіночий ансамбль «Гармонія» - створений у 2012 році, виконує українські пісні на різних святах та заходах села, бере участь у творчих звітах, даруючи гарний настрій глядачам майстерним виконанням пісень та своїм естетичним виглядом. За високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру колектив неодноразово був нагороджений дипломами, грамотами та подяками.

Посилання  на  відео:
1. Пісня «Ой у лузі червона калина»: https://youtu.be/KSUdFQLlnt0?si=LQa7TYC9fb7C635N;
2. Пісня «Сини України»: https://youtu.be/V4X5cj2VTTQ?si=mtGc7c4Cueqeu9FX.


Танцювальний колектив «Рокитянські молодички»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Рокитянський сільський будинок культури Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Олійник Марина Володимирівна.

Коротка характеристика колективу

Танцювальний колектив «Рокитянські молодички» розпочав свою творчу діяльність у 2017 році. Колектив виконує українські і сучасні танці патріотичні, сюжетні та жартівливі композиції. Кожен репетиційно-постановчий процес приносить в нагороду учасникам радість концертного виступу та гучні аплодисменти глядачів. Колектив приймає участь в творчих звітах, Днях села та інших заходах, які проводяться на території Білоцерківської ТГ, має грамоти та дипломи.

Посилання на відео:
1. Патріотично–хореографічна композиція  «Незламна»: https://youtu.be/nC0AiirIQ5E?si=tdCgU48euj4uJWO3;
2. Жартівливий танець «Ла нунта»: https://youtu.be/RXLgnsLo-nU?si=3vY1rswO4dFyx3Iz;
3. Український жартівливий танець «Орися»: https://drive.google.com/file/d/1PxZ-mjz1_SV5m0NKBVKSzptazFcDbMR7/view?usp=sharing.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Вокальний жіночий колектив «Натхнення»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Корнієнківський сільський клуб, Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Самойлік Наталія Іванівна.

Коротка характеристика колективу

Вокальний жіночий колектив «Натхнення» був створенний у 2006 році на базі Корнієнківського сільського клубу. Засновником та незмінним керівником є Самойлік Наталія Іванівна. Учасники колективу – це жінки  різних професій та уподобань, віком від 30 до 60 років і об'єднує їх палка любов до  пісні.  Колектив випробовує свої можливості в різних виконавських стилях проте, головною сферою діяльності є естрадний спів. В репертуарі — українські  популярні пісні в різноманітних обробках.

Колектив «Натхнення» є учасниками усіх культурно-мистецьких заходів та різноманітних свят, які проводяться у сільському клубі. За роки свого існування колектив  встиг завоювати любов глядачів не тільки в рідному селі а й за його межами. Протягом багатьох років існування склад учасників колективу постійно змінюється.

Посилання на відео:
1. Пісня «Козацька пісня»: https://youtu.be/YC4QXzR1lhU?si=QIvRWrnfi0imzNUV;
2. Пісня «Сила роду»: https://youtu.be/x8MvPv0UOQQ?si=673BLn55xC0wmKak;
3. Пісня «Слава нашим ЗСУ»: https://youtu.be/MDOmeP1ALGU?si=XZavrQXrFceXYRK9.

Фото без опису Фото без опису


Дитячий танцювальний колектив «Юність»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Білоцерківський сільський будинок культури, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Грищенко Світлана Василівна.

Коротка характеристика колективу

Дитячий танцювальний колектив «Юність» - яскравий, творчий, перспективний. Метою діяльності молодих танцівників є залучення до світу прекрасного, гармонійного розвитку особистості, духовних цінностей, а також сприянню естетичного виховання та фізичному розвитку підростаючого покоління. За період роботи керівником гуртка розроблена методика хореографічного колективу «Юність» з урахуванням вимог і потреб сучасного рівня хореографії. Керівник поєднує тренувальні вправи з танцювальними рухами класичної та сучасної хореографії танців народів світу. За роки існування колективу здійснено кілька десятків хореографічних постановок. Репертуар поєднується з основами сучасного та народного танцювального мистецтва. Хореографічний колектив «Юність» активно бере участь у культурно-масових заходах рідної громади, виступає на шкільних сценах. За активну участь у мистецькому житті краю неодноразово нагороджений грамотами та дипломами.

Посилання на відео:
1. https://youtu.be/oUZnHzbdVao.


Вокальний колектив «Мальви»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Мостовівщинський сільський будинок культури, Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника: Дубина Наталія Іванівна.

Коротка характеристика колективу

Вокальний колектив «Мальви» розпочав свою роботу в 2019 році. Головною метою колективу є дарувати глядачам гарний настрій і відродити любов до української народної пісні. Жіночий склад колективу є різновіковий, репетиції залюбки відвідують як і старші жінки так і молодь. Склад колективу декілька разів змінювався. Репертуар  дуже різноманітний: фольклорні, жартівливі пісні сучасності. Колектив може задовольнити слухачів різного віку.  Своїми піснями учасниці урізноманітнюють усі місцеві заходи. 

Посилання на відео:
1. Щедрівка «Пироги»: https://www.facebook.com/100040994121466/videos/1807131169653597/;
2. Пісня «Новорічна»: https://www.facebook.com/100040994121466/videos/1061588907929384/;
3. Колядка «Слава Богу, слава на висоті»: https://www.facebook.com/100040994121466/videos/694416968943527/.


Вокальний ансамбль «Попівчаночка»


Фото без описуПовне найменування бази функціонування колективу: Попівський сільський клуб, Білоцерківської ТГ, Миргородського району, Полтавської області.
ПІП керівника, звання (якщо є): Ільченко Ольга Михайлівна.

Коротка характеристика колективу

Жіночий вокальний ансамбль «Попівчаночка» створений в 2011 році. Колектив на даний час налічує 10 учасників. Протягом цього періоду склад колективу змінювався, але жодне свято не проходило без його участі. Всі учасники закохані у пісню, знаходять та бережно зберігають пісенні обряди та звичаї, музичні та пісенні перлини, примножують духовну скарбницю, доносять її багатства до слухачів. Учасники ансамблю неодноразово були нагороджені дипломами і грамотами. В репертуарі присутні як народні пісні, так і сучасні, патріотичні пісні, колядки, щедрівки.

Посилання на відео:
1. Українські колядки: https://www.facebook.com/100017699743091/videos/878026890784118/;
2. Українська пісня «У колгоспі працювала» (музика і слова Раїси Поштар): https://www.facebook.com/100017699743091/videos/305194502387345/;
3. Народна українська пісня «Богородиця»:
https://www.facebook.com/100017699743091/videos/502196861521707/.

Фото без опису Фото без опису


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень