Соціальний захист

Фото без опису

З 03 серпня 2017 року на сесії Білоцерківської сільської ради було прийнято рішення про утворення відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді при Білоцерківській сільській раді. У Балакліївському, Бірківському та Подільському старостатах було створено віддалені місця, де прийом відвідувачів здійснювали відповідальні посадові особи.

У листопаді 2020 року внаслідок адімінстративно-територіальної реформи до складу громади приєдналося ще дві сільські ради: Корнієнківська та Рокитянська, а з 01 січня 2021 року при виконавчому комітеті Білоцерківської сільської ради розпочав свою роботу сектор соціального захисту.

До складу сектору соціального захисту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області входять:

• завідувач сектору – Зленко Зоя Миколаївна (приміщення ЦНАПу с. Білоцерківка);
  • спеціаліст І категорії – Боцула Лариса Іванівна (Рокита, Корнієнки);
  • спеціаліст І категорії - Онищенко Віктор Іванович (приміщення ЦНАПу с. Білоцерківка).

На віддалених робочих місцях прийом документів та консультації здійснюють:

• с. Балаклія – Пипко Валентина Іванівна (вівторок, четвер);
  • с. Бірки – Арендаренко Лідія Миколаївна (понеділок, середа, п’ятниця);
  • с. Корнієнки – Боцула Лариса Іванівна (понеділок, середа);
  • с. Поділ – Бондар Наталія Василівна;
  • с. Рокита – Боцула Лариса Іванівна (вівторок, четвер, п'ятниця).

Адреса місцезнаходження сектору: с. Білоцерківка вул. Лесі Українки, 11 (приміщення ЦНАПу).

День тижня Обідня перерва Години роботи

П’ятниця 8:00 – 16:00
Субота

вихідний

Неділя

Даним сектором та уповноваженими особами віддалених місць забезпечується: надання консультації громадянам з питань соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг, прийом документів на всі види соціальних допомог, захисту прав дитини та інших питань, пов’язаних із наданням соціальної підтримки населенню, визначення потреб громади у соціальних послугах сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни, в тому числі учасникам АТО/ООС), особам які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям, які згідно із законодавством мають право на пільги та отримання житлових субсидій.

До уваги громадян!

Допомогу при народженні дитини можна оформити ОНЛАЙН
Документи на призначення житлової субсидії можна подати ОНЛАЙН
Усунення бар’єрів в життєдіяльності людей з інвалідністю – пріоритетне питання роботи органів соціального захисту