Служба зайнятості

Фото без описуВеликобагачанський відділ Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості

Адреса: вул. Чекалових 1, селище Велика Багачка, Полтавська обл., 38300.
Телефон: 093-219-23-37

E-mail: cz1601@poltava.gov.ua
Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua/

Фото без описуГрафік роботи:

Понеділок: 08:00 – 17:15

Вівторок: 08:00 – 17:15

Середа: 08:00 – 17:15

Четвер: 08:00 – 17:15

П’ятниця: 08:00 – 16:00

Фото без описуПослуги Великобагачанського відділу Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості можуть отримати роботодавці, які мають потребу у працівниках, а також громадяни, які звільнені з роботи з різних причин, випускники вузів, професійно-технічних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл, внутрішньо переміщені особи, звільнені з місць позбавлення волі, демобілізовані, особи з обмеженими фізичними можливостями, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

Видами соціальних послуг, які надаються службою зайнятості, за Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та Законом України "Про зайнятість населення" є:

• професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації  у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
  • профорієнтація;
  • пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
  • надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України "Про зайнятість населення", компенсації відповідно до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення";
  • надання роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України "Про зайнятість населення";
  • надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України "Про зайнятість населення";
  • здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб відповідно до статті 24-1 Закону України "Про зайнятість населення";
  • інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням

Для мешканців та роботодавців громади, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства

Внесеними змінами до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918, розширили напрями державної підтримки аграріїв, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі, та збільшили суми виплат.

16:50 02.05.2024

Терміново потрібні працівники

Офіційне працевлаштування (побудова фортифікаційних споруд). Бронювання, 1000 грн. в день. Харчування, проживання за рахунок роботодавця.

11:04 19.04.2024

До уваги громадян!

Спеціаліст з кібербезпеки — це справжня професія майбутнього. Вони затребувані на всіх рівнях: від захисту маленького інтернет-магазину до великих проєктів, що опікуються кібербезпекою цілих держав.

10:21 19.01.2024

Державні програми допомоги для учасників бойових дій

Кожен військовослужбовець повинен мати розширені можливості для комфортної інтеграції у цивільне життя та найшвидшого повернення до професійної діяльності. З цією метою Державною службою зайнятості було створено низку дієвих програм.

09:46 19.01.2024

До уваги безробітних громадян та шукачів роботи!

Шановні громадяни! Оголошено конкурс на службу в територіальних органах Головного управління Національної поліції в Полтавській області на вакантних посадах:  - Помічник чергового чергової частини; - Поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння; - Поліцейський роти конвойної служби.

14:43 13.12.2023

До уваги безробітних громадян та шукачів роботи!

Шановні громадяни! Оголошено конкурс на службу в територіальних органах Головного управління Національної поліції в Полтавській області на вакантних посадах:  - Поліцейський сектору реагування патрульної поліції; - Поліцейський з реагування патрульної поліції.

08:40 05.12.2023

До уваги шукачів роботи!

Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця»  АТ «Укрзалізниця» запрошує на постійну високооплачувану роботу на вакансії:

11:30 22.11.2023

Дія. Цифрова освіта

Одними з актуальних напрямків діяльності державної служби зайнятості є підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці та надання профорієнтаційних послуг населенню. З метою осучаснення механізмів та інструментів надання зазначених послуг, розвитку цифрових навичок фахівців та клієнтів служби зайнятості, необхідно забезпечити активне використання в роботі Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (далі – Дія.Освіта).

13:00 04.10.2023