A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

До уваги шукачів роботи!

Дата: 22.11.2023 11:30
Кількість переглядів: 45

Виробничий підрозділ «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця»  АТ «Укрзалізниця» запрошує на постійну високооплачувану роботу на вакансії:

Слюсар з ремонту рухомого складу (3,4,5 розряду);
- Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (3, 4, 5 розряду) для працевлаштування ВАХТОВИМ методом роботи.

МІСЦЯМИ РОБОТИ при ВАХТОВОМУ методі вважаються цеха (дільниці), де працівники безпосередньо виконують роботи з технічного обслуговування та поточних ремонтів тягового рухомого складу згідно з Графіком технічного обслуговування, технологією та правилами ремонту.

ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ на ВАХТІ становить 2 (два) тижні, а в окремих випадках, за згодою працівника, може становити 1 (один) місяць.

ВИТРАТИ на ПРОЇЗД від місця проживання до місця роботи та у зворотньому напрямку, незалежно від виду транспорту (крім авіаційного та таксі), ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ ПОВНІСТЮ при наявності оригіналів підтверджуючих документів.

ПРОЖИВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ, які будуть працювати за ВАХТОВИМ методом, організовано у БУДИНКУ ВІДПОЧИНКУ локомотивних бригад станції Гребінка, який обладнано місцем для приготування їжі та всім необхідним для комфортного проживання.

ВАЖЛИВО: окремо слід зазначити, що РЯДОВИМ віком від 35 років та ОФІЦЕРАМ віком від 45 років надається ВІДСТРОЧКА від МОБІЛІЗАЦІЇ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року №45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємтсвами, установами та організаціямина період мобілізації та на воєнний час». 

Орієнтовна заробітна плата:
- по 3-му розряду становить - 14000 грн.;
- по 4-ому розряду становить - 15000 грн.;
- по 5-му розряду становить - 16000 грн. за 2 ТИЖНІ РОБОТИ.

Бажаючі працювати ВАХТОВИМ методом за вказаними професіями можуть звертатися за телефонами:

  • +38(053) 599 5163;
  • +38(095) 562 9173.

АДРЕСА виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка»: Полтавська область, місто Гребінка, вул. Локомотивна, буд. 2.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень