Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Фото без опису

Великобагачанський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Адреса: 38300, смт. Велика Багачка, вул. Шевченка, 73
Телефон: (05345) 9-18-64
Web-портал: https://portal.pfu.gov.ua/

Фото без описуГрафік роботи:
Понеділок - п'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота, неділя: вихідний
Фото без опису

Послуги Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  надаються на підставі Законів України “Про звернення громадян”, “Про захист персональних даних”, “Про доступ до публічної інформації”, законодавства про пенсійне забезпечення, законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють відповідні відносини.
Види  послуг, які надаються Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) є:
• консультації громадян з питань пенсійного законодавства;
• надання інформації з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
•  призначення пенсії;
•  перерахунок пенсії;
•  призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
• встановлення надбавок, підвищень, додаткової пенсії, індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством;
• видача пенсійних посвідчень;
• підтвердження на комісії стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах;
• зміна способу виплати пенсії;
• виплата недоотриманої пенсії;
• переведення пенсійної виплати за новим місцем проживання;
• видача довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку;
• оформлення допомоги на поховання;
• правова оцінка документів для призначення (перерахунку) пенсій;
• поновлення виплати пенсії;
• розгляд заяв від осіб відповідно до Закону України “Про звернення громадян”;
• надання інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплати обов’язкових платежів.

Пенсійний фонд інформує

На вебпорталі Пенсійного фонду України з'явився новий сервіс для роботодавців

Зважаючи на урядове рішення від 05.06.2024 № 650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану», органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для забезпечення потреб Збройних сил України, інших військових формувань в особливий період, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, повинні подавати відомості про працівників. Для цього на вебпорталі Пенсійного фонду України з’явився новий електронний сервіс.

16:12 24.07.2024

Збільшення пенсії: як докупити страховий стаж у 2024 році

У 2024 році для виходу на пенсію в 60 років потрібно накопичити не менше 31 року страхового стажу. Якщо стажу не вистачає, його можна «докупити». Таку можливість мають застраховані й незастраховані особи старші 16 років, які належать до однієї із зазначених нижче категорій:

14:41 03.06.2024

Взаємодія всіх причетних установ сприятиме посиленню платіжної дисципліни роботодавців і відновленню страхового стажу працівників

Наразі на Полтавщині налічуєтья близько 405 тис. пенсіонерів, тоді як на початок 2024 року їх було на 5 тисяч більше. Середня пенсія в області становить 5 983 грн, при цьому близько двох третин пенсіонерів отримують виплату меншу за 5 000 грн. Разом з тим витрати на виплату пенсій - найбільші соціальні видатки українського бюджету. Зокрема, в Полтавській області на пенсійні виплати за п’ять місяців нинішнього року спрямовано понад 11,3 млрд грн.

14:21 03.06.2024

До уваги громадян!

За якою процедурою цьогоріч буде здійснюватися разова грошова виплата, передбачена Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»? Відповідь на це питання можна знайти в урядовій постанові № 1396 від 27 грудня 2023 року.

13:56 03.06.2024

Про пенсійне забезпечення ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих

У числі 405,6 тис. пенсіонерів, які перебувають нині на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області, налічується 10 тис. осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, із середнім розміром пенсійної виплати близько 10 тис. грн.

14:48 20.05.2024

Про стан охорони праці та дотримання працівниками основних вимог безпеки на підприємствах Полтавщини

За I квартал 2024 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надійшло 32 повідомлення про нещасні випадки на підприємствах, установах та організаціях. Загальна кількість постраждалих осіб теж склала 32. На жаль, 5 нещасних випадків призвели до смерті працівників. Зафіксований один груповий випадок виробничого травматизму, коли внаслідок ракетного удару постраждали 8 осіб на одному з підприємств Полтавщини. Саме тоді загинули четверо жителів нашого краю.

10:50 02.05.2024

Опалювальний сезон офіційно завершується – субсидія стане меншою

В Україні офіційно опалювальний сезон добігає кінця, тому з 15 квітня вартість таких послуг, як тепло-, газо- та електропостачання (для опалення будівель) під час розрахунку субсидій не враховуватимуть повністю.

13:29 29.04.2024

На вебпорталі Пенсійного фонду України з’явилася нова функція

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) вже більше трьох років функціонує сервіс, завдяки якому застраховані особи можуть дистанційно отримати з Електронного реєстру листків непрацездатності інформацію про себе, а страхувальники – одержати інформацію по застрахованих особах, які працюють за трудовою книжкою, та сформувати і роздрукувати заяву-розрахунок.

13:23 29.04.2024