Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Фото без опису

Великобагачанський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Адреса: 38300, смт. Велика Багачка, вул. Шевченка, 73
Телефон: (05345) 9-18-64
Web-портал: https://portal.pfu.gov.ua/

Фото без описуГрафік роботи:
Понеділок - п'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота, неділя: вихідний
Фото без опису

Послуги Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  надаються на підставі Законів України “Про звернення громадян”, “Про захист персональних даних”, “Про доступ до публічної інформації”, законодавства про пенсійне забезпечення, законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють відповідні відносини.
Види  послуг, які надаються Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) є:
• консультації громадян з питань пенсійного законодавства;
• надання інформації з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
•  призначення пенсії;
•  перерахунок пенсії;
•  призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
• встановлення надбавок, підвищень, додаткової пенсії, індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством;
• видача пенсійних посвідчень;
• підтвердження на комісії стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах;
• зміна способу виплати пенсії;
• виплата недоотриманої пенсії;
• переведення пенсійної виплати за новим місцем проживання;
• видача довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку;
• оформлення допомоги на поховання;
• правова оцінка документів для призначення (перерахунку) пенсій;
• поновлення виплати пенсії;
• розгляд заяв від осіб відповідно до Закону України “Про звернення громадян”;
• надання інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплати обов’язкових платежів.

Пенсійний фонд інформує

Збільшення пенсії: як докупити страховий стаж у 2024 році

У 2024 році для виходу на пенсію в 60 років потрібно накопичити не менше 31 року страхового стажу. Якщо стажу не вистачає, його можна «докупити». Таку можливість мають застраховані й незастраховані особи старші 16 років, які належать до однієї із зазначених нижче категорій:

14:41 03.06.2024

Взаємодія всіх причетних установ сприятиме посиленню платіжної дисципліни роботодавців і відновленню страхового стажу працівників

Наразі на Полтавщині налічуєтья близько 405 тис. пенсіонерів, тоді як на початок 2024 року їх було на 5 тисяч більше. Середня пенсія в області становить 5 983 грн, при цьому близько двох третин пенсіонерів отримують виплату меншу за 5 000 грн. Разом з тим витрати на виплату пенсій - найбільші соціальні видатки українського бюджету. Зокрема, в Полтавській області на пенсійні виплати за п’ять місяців нинішнього року спрямовано понад 11,3 млрд грн.

14:21 03.06.2024

До уваги громадян!

За якою процедурою цьогоріч буде здійснюватися разова грошова виплата, передбачена Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»? Відповідь на це питання можна знайти в урядовій постанові № 1396 від 27 грудня 2023 року.

13:56 03.06.2024

Про пенсійне забезпечення ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих

У числі 405,6 тис. пенсіонерів, які перебувають нині на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області, налічується 10 тис. осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, із середнім розміром пенсійної виплати близько 10 тис. грн.

14:48 20.05.2024

Про стан охорони праці та дотримання працівниками основних вимог безпеки на підприємствах Полтавщини

За I квартал 2024 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надійшло 32 повідомлення про нещасні випадки на підприємствах, установах та організаціях. Загальна кількість постраждалих осіб теж склала 32. На жаль, 5 нещасних випадків призвели до смерті працівників. Зафіксований один груповий випадок виробничого травматизму, коли внаслідок ракетного удару постраждали 8 осіб на одному з підприємств Полтавщини. Саме тоді загинули четверо жителів нашого краю.

10:50 02.05.2024

Опалювальний сезон офіційно завершується – субсидія стане меншою

В Україні офіційно опалювальний сезон добігає кінця, тому з 15 квітня вартість таких послуг, як тепло-, газо- та електропостачання (для опалення будівель) під час розрахунку субсидій не враховуватимуть повністю.

13:29 29.04.2024

На вебпорталі Пенсійного фонду України з’явилася нова функція

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) вже більше трьох років функціонує сервіс, завдяки якому застраховані особи можуть дистанційно отримати з Електронного реєстру листків непрацездатності інформацію про себе, а страхувальники – одержати інформацію по застрахованих особах, які працюють за трудовою книжкою, та сформувати і роздрукувати заяву-розрахунок.

13:23 29.04.2024