Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Фото без опису

Великобагачанський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Адреса: 38300, смт. Велика Багачка, вул. Шевченка, 73
Телефон: (05345) 9-18-64
Web-портал: https://portal.pfu.gov.ua/

Фото без описуГрафік роботи:
Понеділок - п'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота, неділя: вихідний
Фото без опису

Послуги Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  надаються на підставі Законів України “Про звернення громадян”, “Про захист персональних даних”, “Про доступ до публічної інформації”, законодавства про пенсійне забезпечення, законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють відповідні відносини.
Види  послуг, які надаються Великобагачанським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) є:
• консультації громадян з питань пенсійного законодавства;
• надання інформації з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
•  призначення пенсії;
•  перерахунок пенсії;
•  призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
• встановлення надбавок, підвищень, додаткової пенсії, індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством;
• видача пенсійних посвідчень;
• підтвердження на комісії стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах;
• зміна способу виплати пенсії;
• виплата недоотриманої пенсії;
• переведення пенсійної виплати за новим місцем проживання;
• видача довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку;
• оформлення допомоги на поховання;
• правова оцінка документів для призначення (перерахунку) пенсій;
• поновлення виплати пенсії;
• розгляд заяв від осіб відповідно до Закону України “Про звернення громадян”;
• надання інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплати обов’язкових платежів.

Пенсійний фонд інформує

З 1 березня перерахували пенсії у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області з 1 березня провели не лише щорічну індексацією пенсій, а й перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших доплат до пенсії, який здійснюється з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року. Це передбачено пунктом 9 Прикінцевих положень Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік».

13:21 08.03.2024

З 1 березня підвищилися пенсії більшості мешканців Полтавщини

Урядовим рішенням від 23 лютого «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» визначений механізм цьогорічного березневого перерахунку, зокрема, коефіцієнт індексації, який залежить від рівня інфляції за попередній рік, категорії громадян, виплати яких підлягають індексації, та інші особливості її проведення.

09:58 07.03.2024