Регуляторна політика

1. Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Білоцерківської сільської ради».

2. Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Білоцерківської сільської ради.

3. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Білоцерківської сільської ради».

4. Експертний висновок відповідальної комісії - постійної комісії Білоцерківської сільської ради з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи до проєкту рішення Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області  «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Білоцерківської сільської ради».