Вакансії сільської ради

Фото без опису

Оголошення про наявність вакантної посади водія спеціалізованого автомобіля швидкої допомоги комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 23.07.2024).

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 27.06.2024).

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 27.06.2024).

Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директрора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 23.07.2024).

Протокол №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директрора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 23.07.2024).

Відеофіксація 3-го засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директрора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 23.07.2024 року.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 03.06.2024).

Оголошення про проведення співбесіди на заміщення вакантної посади психолога Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області» (оприлюднено 26.02.2024).

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії сектору соціального захисту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області (оприлюднено 01.11.2023).