Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Статус і повноваження

Фото без опису

Статус і повноваження сільської ради визначаються нормами 10, 25 та 26 статті Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 24, ст. 170)

Стаття 10. Ради – представницькі органи місцевого самоврядування

1. Сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.

2. Обласні та районні ради є органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, цим та іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

3. Представницькі органи місцевого самоврядування, сільські, селищні, міські голови, виконавчі органи місцевого самоврядування діють за принципом розподілу повноважень у порядку і межах, визначених цим та іншими законами.

4. Порядок формування та організація діяльності рад визначаються Конституцією України, цим та іншими законами, а також статутами територіальних громад.

5. Чисельність працівників органів місцевого самоврядування встановлюється відповідною радою у межах загальної чисельності, визначеної типовими штатами, затвердженими Кабінетом Міністрів України.

Читати далі…

Фото без опису

Порядок скликання і проведення сесії ради, формування виконавчих органів ради, прийняття рішень та звітів, здійснення контрольної діяльності,  процедур діяльності депутатів, посадових осіб та органів ради встановлюється Регламентом ради.

 

Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб визначається Регламентом Білоцерківської сільської ради. Регламент є обов’язковим для виконання всіма депутатами, сільським головою та іншими посадовими особами місцевого самоврядування.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень