Електронні петиції

Фото без описуШановні жителі Білоцерківської громади! Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" Ви можете звернутися з петиціями до Білоцерківської сільської ради з питань, що належать до повноважень та компетенції сільської ради, її виконавчих органів та посадових осіб, з урахуванням положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законів.

Електронна петиція - особлива форма колективного звернення громадян до Білоцерківської сільської ради, яке подається та розглядається відповідно до законодавства.

У Білоцерківській ТГ електронну петицію можна подати через інтернет-ресурс громади з використанням Єдиної системи місцевих петицій на платформі EDEM: https://petition.e-dem.ua/bilotserkivka.

Реєстрація автора (ініціатора) електронної петиції відбувається за допомогою електронної системи банківської ідентифікації (далі – BankID) або кваліфікованих е-підписів (далі — КЕП).

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, контактний телефон, а також адресу електронної пошти.

Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції. Неправдиві відомості, подані автором (ініціатором) петиції, є підставою для відмови в її оприлюдненні або для виключення з режиму оприлюднення.

Петиція розглядається в порядку, встановленому статті 231 Закону України “Про звернення громадян” за умови збору на її підтримку не менш як 100 підписів громадян протягом не більше ніж трьох місяців з дня її оприлюднення.

Процедуру регулювання електронних петицій у Білоцерківській сільській територіальній громаді визначає Положення про порядок розгляду електронної петиції, яка адресована до Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області.