Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради

Дата: 16.10.2023 11:42

Фото без описуІніціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при Білоцерківській сільській раді Миргородського району Полтавської області повідомляє, що установчі збори з обрання членів Молодіжної ради відбудуться 25 жовтня 2023 року в приміщенні Білоцерківського сільського Будинку культури  (вулиця Лесі Українки,  б. 30).

Початок реєстрації делегатів о 09:15 год.  Початок проведення установчих зборів о 09:30 год.

До вашої уваги представляємо список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах:

1. Веретельнік  Ірина  Олександрівна;
  2. Павлик Ольга Костянтинівна;
  3. Луць Ганна Валеріївна;
  4. Семука Вʹячеслав Володимирович;
  5. Гуненко Тетяна Валентинівна;
  6. Недосвітій Катерина Володимирівна;
  7. Олійник Микола Васильович;
  8. Гайдамака Тетяна Миколаївна;
  9. Мацько Мирослава Вікторівна;
  10. Якименко Яна Іванівна.

На установчих зборах кожен кандидат у члени Молодіжної ради матиме можливість презентувати себе: «У разі обрання мене головою Молодіжної ради…».