25 жовтня 2023 року відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Білоцерківській сільській раді

Дата: 27.10.2023 13:37

Фото без описуНа засіданні були присутні: сільський голова Білоцерківської сільської ради, члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів та кандидати до складу Молодіжної ради.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Якименко повідомила, що за рішенням ініціативної групи до участі в установчих зборах, згідно поданих заяв, допущено 10 осіб.
Всіх присутніх привітав сільський голова Іван Лещенко, який зазначив, що молодь – це рушійна сила, тому варто дослухатися до її думки та залучати до вирішення важливих питань щодо формування молодіжної політики на місцях. Наразі є така можливість завдяки створенню Молодіжних рад.

Шляхом голосування було обрано голову і секретаря установчих зборів та лічильну комісію.
У ході знайомства, претенденти розповіли про себе та заявили про готовність працювати задля свого розвитку та розвитку молоді нашої громади.

За результатами голосування до складу Молодіжної ради одноголосно включено усіх 10 кандидатів.
Головою Моложної ради при Білоцерківській сільській раді обрано Вʼячеслава Семуку, секретарем - Тетяну Гайдамаку.

Вітаємо всіх з черговим цікавим і пізнавальним етапом у житті!

Протокол установчих зборів