У Білоцерківській громаді відбулися змагання з міні-футболу ІІ етапу VІ Гімназіади Полтавщини

Дата: 30.10.2023 14:49

Фото без описуЗ метою популяризації та розвитку футболу, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом 23 жовтня 2023 року на спортивних майданчиках зі штучним покриттям сіл Білоцерківка та Красногорівка відбулися змагання з міні-футболу ІІ етапу VІ Гімназіади Полтавщини.

У змаганнях взяли участь команди Красногорівського, Рокитянського ліцеїв, Балакліївської, Бірківської, Мостовівщинської, Подільської та  Попівської гімназій.
Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, витривалість та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем. Ігри проходили по коловій системі. Кожна команда прагнула здобути перемогу.

За підсумками проведених ігор, серед команд 5-9 класів, місця розподілилися так:
хлопці:
І місце - Подільська гімназія;
ІІ місце – Бірківська гімназія;
ІІІ місце – Попівська гімназія;
ІV місце - Балакліївська гімназія.
дівчата:
І місце - Подільська гімназія;
ІІ місце – Бірківська гімназія;
ІІІ місце – Мостовівщинська гімназія.

Серед учнів 10-11 класів команда дівчат Красногорівського ліцею (в звʼязку з відсутністю команд-суперниць) зайняла І місце.
Між командами хлопців Красногорівського та Рокитянського ліцею І місце виборола команда Красногорівського, відповідно ІІ місце дісталось Рокитянському ліцею.

Фото без опису  Фото без опису

Дякуємо всім гравцям та їх тренерам за участь в змаганнях та волю до перемоги.
Команди подарували незабутні враження вболівальникам та отримали безліч позитивних емоцій!
Вітаємо переможців та гравців кожної з команд, адже участь в турнірі вже ПЕРЕМОГА!
Бажаємо всім миру та подальших успіхів у спорті!