A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Дія. Цифрова освіта

Дата: 04.10.2023 13:00
Кількість переглядів: 31

Фото без описуОдними з актуальних напрямків діяльності державної служби зайнятості є підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці та надання профорієнтаційних послуг населенню.
З метою осучаснення механізмів та інструментів надання зазначених послуг, розвитку цифрових навичок фахівців та клієнтів служби зайнятості, необхідно забезпечити активне використання в роботі Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (далі – Дія.Освіта).

Дія.Освіта працює за принципом — навчання протягом усього життя. Усі навчальні інструменти є зручними та відповідними до актуальних потреб ринку праці. Освітні інформаційні ресурси, електронні підручники, мультимедійні навчальні матеріали, що розміщені на веб-порталі цифрової освіти є безоплатними.

На Дія.Освіта доступні для навчання популярні на ринку праці професії, зокрема: візажист, бариста, барбер, плиточник, кондитер, кравчиня, ландшафтний дизайнер, мобільний фотограф, флорист та багато інших.
Дія.Освіта має курси для вчителів, медичних працівників, військовослужбовців, бізнесменів та ін., тут є можливість переглянути освітні серіали з цифрової грамотності чи кібербезпеки.
Після успішного завершення навчання кожен учасник отримує сертифікат, який можна додати до свого резюме.

Рекомендуємо пройти навчання з використанням:

  • освітніх серіалів «Кризові комунікації», «Кризові комунікації в управлінні персоналом» (для керівників), «Цифрова грамотність держслужбовців», «Рекрутер», «HR-спеціаліст» (для фахівців, які виконують функції рекрутерів), «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн», «Як знайти бажану роботу після військової служби»;
  • симуляторів «Рекрутер», «HR-спеціаліст» (для фахівців, які виконують функції рекрутерів);
  • вебінарів «Як скласти резюме», «Як писати ділові листи» (для фахівців, які надають профконсультаційні послуги);
  • гайди «Загальні стратегії самодопомоги», «Кібергігієна під час війни». 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень