Збори працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області»

Дата: 02.11.2023 10:51

Фото без опису01 листопада 2023 року, напередодні Дня працівників соціальної сфери відбулися урочисті збори працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області» за участю голови Білоцерківської сільської ради - Лещенка Івана Васильовича, профільного заступника - Падалій Ніни Петрівни та завідувача сектору соціального захисту - Зленко Зої Миколаївни. З нагоди професійного свята грамотами Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації були відзначені соціальні робітники центру - Ворожбит Валентина Василівна та Саєнко Марія Миколаївна.

Директор центру - Коваленко Алла Василівна підвела підсумки роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області» за 3 квартали 2023 року та ознайомила присутніх з Презентацією.

Фахівець відділення соціальної допомоги вдома -  Ісаєнко Марина Володимирівна провела навчання для працівників на тему: «Важливі навички в період стресу». В ході зустрічі обговорювали різноманітні питання, що виникають в процесі роботи соціальних робітників.

Фото без опису  Фото без опису