Спецпроєкт "Людина для Людини"

Дата: 10.11.2023 14:45

Фото без описуДо Дня працівника соціальної сфери Національна соціальна сервісна служба України спільно з Міністерством соціальної політики та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей реалізовує спецпроєкт "Людина для Людини".

Наразі проводиться збір історій про соціальних працівників, які працюють із дітьми, аби популяризувати цю професію та розповісти про спеціалістів, які сумлінно ставляться до своєї роботи, виконуючи її щодня.

Збір історій триватиме до 20 листопада 2023 року. Герої 20-ти найбільш захоплюючих історій будуть запрошені на мотиваційну зустріч із Міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович, а також стануть амбасадорами соціальної сфери у 2024 році.

Google-форму для збору історій ви зможете знайти за посиланням: https://forms.gle/w8Lq7bGZYY6gG1J68