Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 28.11.2023 11:30

Фото без описуЗ метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО),  виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради повідомляє про початок та строки громадського обговорення проєкту документа державного планування "Детальний план території для створення індустріального парку орієнтовною площею 120 га, розташованого за межами населених пунктів Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області" та Звіту про стратегічну екологічну оцінку даного документа.

З документом державного планування — детальним планом території та звітом СЕО можна ознайомитись на офіційному сайті Білоцерківської сільської територіальної громади або в приміщенні Білоцерківської сільської ради (38340, вул. Першотравнева, 9, село Білоцерківка, Миргородський район, Полтавська область, Україна).

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі на адресу Білоцерківської сільської ради (38340, вул. Першотравнева, 9, село Білоцерківка, Миргородський район, Полтавська область, Україна) або на електронну пошту: bilotg@ukr.net.

У повідомленнях вказуються прізвище, ім'я, по батькові, адреса місця проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місця знаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, що надійшли після строку завершення громадських обговорень не розглядаються.

Громадські обговорення тривають 30 днів. Початок обговорень — 28.11.2023 р.  Завершення громадських обговорень — 27.12.2023 (включно).

Громадські слухання з даного питання відбудуться 14.12.2023 року о 09 год. 30 хв. у Білоцерківській сільській раді за адресою: 38340, вул. Першотравнева, 9, село Білоцерківка, Миргородський район, Полтавська область, Україна.