A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

"Місто добра"

Дата: 04.12.2023 09:54
Кількість переглядів: 41

Благодійний фонд «Місто Добра» повідомляє, що з 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуть безкоштовно.

Послугами реабілітаціного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, і яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідністю «Місто Добра» забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Для уточнення  інформації або додаткових питань можете писати на електронну адресу childrenrebcentermd@gmail.com  або телефонувати за номером +380952265157.

Місто Добра – це міжнародний  кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія -  не допустити інституалізації дитини, яка має живу родину. Центр знаходиться в Чернівцях за адресою: вул. Річна, 10.

Сьогодні в шелтері проживають мами з дітьми, які постраждали від насильства та війни, діти позбавлені батьківського піклування, які були евакуйовані з півдня України, та тварини, яких врятували з вулиці та від війни.

В Місті Добра надається комплекс послуг, які спрямовані на покращення та зміну життя громадян. З жінками працюють найкращі спеціалісти, а з дітьми вчителі, вихователі та няні. Також всі мешканці Міста Добра отримують безоплатну допомогу з лікування, проведення реабілітаційних заходів та надання всіх інших медичних послуг.    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень