Оголошується формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.12.2023 13:19

Фото без описуВідповідно до Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Білоцерківській сільській раді Миргородського району Полтавської області затвердженого рішенням 30 сесії сільської ради восьмого скликання від 19 грудня 2023 року, оголошується формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

Внутрішньо переміщені особи, які мають бажання працювати в Раді на громадських засадах до 28 грудня 2023 року подають в паперовій/електронній формі заяву до виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради за адресою: вулиця Першотравнева, 9, село Білоцерківка; електронна пошта: bilotg@ukr.net.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб створена для участі в реалізації державної політики у сфері забезпечення і захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб на території Білоцерківської територіальної громади.