Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Головне управління ДПС у Полтавській області: контроль за торгівельною діяльністю через мережу Інтернет продовжується

Дата: 03.01.2024 11:50
Кількість переглядів: 51

Фото без описуФахівцями податкової служби Полтавщини розглянуто чергове звернення громадянина відповідно до вимог Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян». 
За результатами розгляду та доперевірочного аналізу було з’ясовано, що суб’єкт господарювання здійснює реалізацію елітних смартфонів, аксесуарів до них, зокрема, комп’ютерної техніки та інших товарів преміум-сегменту, як безпосередньо в магазині, так і через мережу Інтернет. Аналіз задекларованих обсягів розрахункових операцій свідчив про високу ймовірність їх заниження та приховування, внаслідок чого було схвалено рішення про доцільність проведення фактичної перевірки.

У ході проведення перевірки магазину на території обласного центру, встановлено факт здійснення розрахункових операцій без застосування програмного реєстратора розрахункових операцій, що підтверджувало інформацію, наведену у зверненні. Крім того, встановлено факт використання суб’єктом праці двох найманих працівників без належного оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства.

За результатами  проведеної перевірки до суб’єкта господарювання за виявлені порушення, в установленому законом порядку, будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції орієнтовною сумою 225,0 тисяч гривень. Матеріали щодо встановленого порушення вимог законодавства про працю направлено для розгляду та прийняття відповідного рішення до Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Головне управління ДПС у Полтавській області вкотре наголошує, що дотримання вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями), при здійсненні торгівельної діяльності, а також офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками – це не тільки гарантоване уникнення штрафів, а й репутація сумлінного платника податків. 

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень