Позачергова 22 сесія

Дата: 20.03.2023 13:40

Позачергова двадцять друга сесія Білоцерківської сільської ради восьмого скликання від 16 березня 2023 року

1. Про виконання місцевих цільових Програм за 2022 рік.

2. Про затвердження Програми "Організація харчування дітей в закладах освіти Білоцерківської сільської ради на 2023-2025 роки".

3. Про затвердження Комплексної програми заходів із забезпечення національної безпеки і оборони в умовах військового стану на території Білоцерківської сільської ради на 2023 рік.

4. Про затвердження Програми "Підтримки Третього відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023 рік".

5. Про затвердження Програми "Підтримки підрозділів Національної гвардії України в межах Білоцерківської територіальної громади на 2023 рік".

6. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Білоцерківської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.

7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Білоцерківської сільської ради на 2022-2024  роки в новій редакції.

8. Про внесення змін та доповнень до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Білоцерківської сільської ради на 2021-2023 роки.

9. Про внесення змін до місцевої цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту на території Білоцерківської сільської ради на 2021-2025 роки.

10. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Білоцерківської сільської територіальної громади на 2021-2024 роки.

11. Про надання одноразової грошової допомоги Мостовій Ларисі Олександрівні на забезпечення поховання чоловіка Мостового Г.І., який загинув при виконанні обов'язків військової служби під час дії воєнного стану.

12. Про надання одноразової грошової допомоги Чорнусі Оксані Ростиславівні на забезпечення поховання сина Радчука С.О., який загинув при виконанні обов'язків військової служби під час дії воєнного стану.

13. Про надання субвенцій з бюджету Білоцерківської сільської територіальної громади.

14. Про внесення змін до показників бюджету Білоцерківської сільської територіальної громади на 2023 рік (1650100000).

15. Про затвердження Положення про порядок звільнення від харчування пільгових категорій здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти Білоцерківської сільської ради.

16. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

17. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області на 2023 рік.

18. Про надання дозволу на списання малоцінних необоротних матеріальних активів.

19. Про затвердження передавального акту.

20. Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги на забезпечення поховання військовослужбовців під час дії воєнного стану.