A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

До уваги жителів Полтавщини та колишніх військовослужбовців зокрема – змінили адресу сервісного центру Пенсійного фонду

Дата: 16.01.2024 08:26
Кількість переглядів: 21

Як повідомлялося наприкінці минулого року, змінили місце розташування відразу два структурних підрозділи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області. 
Один зі згаданих підрозділів – це сектор обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (сервісний центр). Раніше фахівці цього сектору приймали представників силових структур з усіх питань, що стосуються роботи Фонду, на шостому поверсі приміщення за адресою: Соборності, 66. 

З 9 січня сервісний центр для колишніх військовослужбовців розташований за такою адресою: 36000, м. Полтава, вул. Чорновола, 2 б. Телефон «гарячої» лінії  – (0532)56-07-78.

    Принагідно слід нагадати, що завдяки порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) громадяни можуть зручно, без особистих візитів до сервісних центрів, взаємодіяти з Пенсійним фондом і дистанційно отримувати максимальний спектр послуг. 

Як і раніше, консультації з будь-яких питань, що належать до компетенції Фонду, можна одержати за телефонами «гарячих» телефонних ліній сервісних центрів, номери яких - у вкладці «вибрані» фейсбук-сторінки Головного управління та у розділі «Контакти» інформаційної сторінки Головного управління вебпорталу Пенсійного фонду України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень