Інформаційна пам'ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 26.01.2024 10:09

Фото без описуЩо таке «домашнє насильство» згідно із законом? Домашнє насильство - протиправна дія або бездіяльність (а також погрози їх вчинення) у формі фізичного, сексуального, психологічного, економічного насильства, що вчиняються у визначеному колі осіб, незалежно від місця їх проживання.

Організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству визначені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон також визначає основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів постраждалих осіб).