Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023": "Благодійність на захисті України»

Дата: 02.02.2024 15:28

Фото без описуКонкурс «Благодійна Україна» – це діючий загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних та волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

У листопаді 2023 року оголошено старт нового етапу 17-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»: «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи: бізнесові структури, благодійні та громадські фонди та організації, волонтери, громадські діячі та благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Конкурсі «Благодійна Україна – 2023»: «Благодійність на захисті України» – 30 квітня 2024 року.

Додаткова інформація за посиланням: https://blagoukraine.org/pro-konkurs.