25 лютого в Україні відзначалася 153-тя річниця від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач)

Дата: 29.02.2024 14:00

Фото без опису25 лютого в Україні відзначалася 153-тя річниця від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач) - видатної української поетеси, письменниці, драматургині, громадсько-політичної діячки. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

З нагоди цієї дати у закладах загальної середньої освіти було проведено ряд тематичних заходів. Діти дізналися більше про неповторний світ Лесі Українки, її жагу до життя, адже через усе життя вона пронесла любов до України, до рідної мови, до природи, до дітей, дала урок гідності, гордості та віри в світле майбутнє.
Нехай незламна особистість Лесі Українки стане символом незламності наших Захисників.