Шановна Білоцерківська громадо!

Дата: 08.03.2024 10:40

Фото без описуРазом із весняним пробудженням природи, ласкавими сонячними променями і ніжними первоцвітами на землю приходить чудове весняне свято, коли ми славимо жінок.
Мабуть, це цілком закономірно, адже весна – це початок нового природного циклу, а жінка – початок життя на землі.
Ми приходимо у цей світ завдяки жінці, і все найсвітліше, що є у нашому житті, пов'язане з нею. Щира жіноча посмішка, теплі слова підтримки, ніжні обійми й бездонні очі, сповнені надії, допомагають нам, чоловікам, бути сильними, мужніми, наполегливими. Без жінок усі багатства світу нічого не варті, бо кому ж їх тоді дарувати, кого прикрашати?

Жінкам-українкам немає рівних у світі. Вони примножують культуру, освіту, науку та інші сфери життя. Наші жінки працелюбні, добропорядні, мудрі, віддані своїй родині, своїй землі. Постійне прагнення до самовдосконалення та невтомна праця притаманні саме українкам.

Вітаю всіх жителів громади з початком весни! Вітаю жінок громади з жіночим святом! Хай весна принесе позитивні зміни не лише у природі, а й на полі бою! Хай якомога швидше скінчиться війна, зазеленіють поля, забуяють квіти, оживе земля й відродиться Україна…
Бажаю всім жителям громади міцного здоров’я, мирного неба, гарного настрою, щастя, удачі, успіхів. Бажаю, щоб усі наші Герої повернулися додому живими й неушкодженими.

Іван ЛЕЩЕНКО,
Білоцерківський сільський голова