Увага, шахраї!

Дата: 18.03.2024 16:27

Фото без описуЗловмисники розповсюджують через соцмережі фейкові повідомлення про можливість отримати 1000 гривень на банківську картку від імені популярних мережевих супермаркетів.

Повідомляючи відповідність фішингових посилань на підконтрольні шахрайські ресурси, потрібно ввести персональну інформацію, а потім підтвердити операцію у своєму інтернет-банкінгу або надати підтвердження отриманого пароля. Також при переході за посиланнями система запитує дозвіл на доступ до веб-ресурсу до агента підпису користувача ЦСК.

🧑‍💻Надання таких дозволів та інформації дозволяє шахраям отримувати доступ до облікових записів і розпоряджатися грошовими коштами на рахунках громадян.

Закликаємо до наступних порад, щоб не втратити свої гроші:

• не переходьте за сумнівними посиланнями;
  • отримуйте дані про дії лише на офіційному сайті супермаркету або лише на території магазинів;
  • перевіряйте правильність URL-адреси сайту перед веденням конфіденційних даних - хоча б найменшу невідповідність можна відзначити, що користувач потрапив на фішинговий сайт;
  • не вводьте на сумнівних сайтах дані банківських карток (CVV-коди, терміни дії картки тощо) для отримання коштів;
  • не повідомте стороннім особам коди-підтвердження, які приходять у SMS-повідомленнях або випадково у застосунку.

При розголошенні платіжної інформації – знову зверніться до банку та заблокуйте карту.📞

КіберполіціяUA