Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Соціально-психологічна підтримка осіб з ігровою залежністю

Дата: 29.04.2024 13:08
Кількість переглядів: 26

Фото без опису"Центр відповідальної гри” набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю та створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

Спільно з Міністерством соціальної політики України, Центр відповідальної гри напрацьовано проєкт Державного стандарту надання соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю, яка включена до Класифікатора соціальних послуг за кодом 017.4.

Запровадження вказаного державного стандарту стане черговим вагомим кроком для підтримки осіб з ігровою залежністю, членів їх сімей, задоволення суспільних інтересів вцілому та формування відповідального ставлення суспільства до гри на гроші.

Наразі "Центром відповідальної гри” відкрито Простір життя - простір, в якому особи, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор, зможуть отримати комплексну допомогу (психологічну, соціальну, праву тощо), а також прослухати курс лекцій з даної тематики.

Контакти "Центру відповідальної гри”: вул. Назарівська, 11, м. Київ, 01032, info@rgc.org.ua. Гаряча лінія: 0 (800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень