Дорогі мешканці та гості громади!

Дата: 16.05.2024 06:21

Фото без описуЩороку у третій четвер травня ми надягаємо особливий одяг, символ нашої національної ідентичності – дорогу серцю вишиванку. У цей день усе навколо нас змінюється, стає опроміненим давніми традиціями. У цей день іншими стаємо й ми…

Одягаючи вишиванку кожен з нас з гордістю почуває себе українцем з багатовіковою культурою та традиціями. У День вишиванки ми демонструємо не тільки свою єдність, незламність та глибоку любов до Батьківщини, а й прагнемо захистити багаторічне духовно-культурне надбання наших предків.
Вишиванка – це не просто сорочка - це надійна броня кожного українця, його душа, вишита нитками. Це національна святиня, оберіг, що несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Щиро вітаю всіх із Днем вишиванки! Бажаю кожному з вас миру, щастя і міцного здоров'я! Нехай рідна земля захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил і натхнення на нові досягнення.

Іван ЛЕЩЕНКО,
Білоцерківський сільський голова