У Білоцерківській громаді відбувся навчальний візит на тему: «Організація та надання соціальних послуг громадами Полтавської області»

Дата: 17.05.2024 13:55

Фото без опису16 травня 2024 року в рамках навчального візиту на тему: «Організація та надання соціальних послуг громадами Полтавської області» до Білоцерківської громади завітали керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Полтавській області Ірина БАЛИБІНА, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області Валерій МІКУЛІЧ, а також посадові особи місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, директори Центрів надання соціальних послуг з п’яти областей України з метою ознайомлення з підходами і практиками організації надання соціальних послуг в Білоцерківській територіальній громаді та обміну досвідом.

Фото без описуВ ході зустрічі голова Білоцерківської сільської ради Іван ЛЕЩЕНКО презентував діяльність Білоцерківської громади в цілому, зупинився на організації та наданні соціальних послуг під час воєнного стану в Білоцерківській територіальній громаді та поділився планами на майбутнє.

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області» ознайомила гостей з організацією роботи соціальних працівників установи з сім’ями та особами в складних життєвих обставинах.
Учасники навчального візиту визначили спільні виклики в організації надання соціальних послуг та обмінялись ідеями щодо їх вирішення на рівні громад.