Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

До уваги громадян!

Дата: 22.05.2024 13:55
Кількість переглядів: 35

Фото без описуІнформуємо мешканців громади, що на Полтавщині представлено звіт про якість та доступність для потребуючих послуг у секторі юстиції. Результати аналізу, зокрема, ґрунтуються на піврічній діяльності в області Громадського центру правосуддя Полтавщини (ознайомитися можна тут: https://drive.google.com/file/d/1FFlTdhH54PBLT68mo6NCZVm11sy9i-4E/view?usp=sharing).

Засновниками проєкту стала громадська організація «Центр соціальної адаптації», яка впродовж останніх дев’яти років надає соціально-адаптивну допомогу учасникам бойових дій, родинам полеглих захисників України та внутрішньо переміщеним особам. Також організація звертає увагу і на проблемах інших соціально-вразливих верств населення.

Громадський центр правосуддя Полтавщини створено в рамках Програми USAID «Справедливість для всіх». Комплексні послуги включають надання безоплатної первинної правової допомоги та психологічної допомоги для соціально-вразливих груп громадян. Учасники бойових дій та їхні родини, жінки-ВПО, особи з інвалідністю та діти, які постраждали від збройного конфлікту – ось далеко не повний перелік цільової аудиторії проєкту. 

Заплановані тренінги, семінари та виїздні прийоми громадян юристами-консультантами, експертами з правових та юридичних питань, психологами та іншими фахівцями дають можливість бенефіціарам проєкту краще адаптуватися і розпочати новий етап свого життя на території нашої області.

Більше з можливостями правової та психологічної допомоги незахищеним верствам населення можна ознайомитися на сторінках ініціативи:

Записатись на прийом до фахівця центру можна за телефоном +380668889766.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень