Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Який документ підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян

Дата: 24.06.2024 16:14
Кількість переглядів: 21

Фото без описуДокументом, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час його формування, є витяг із реєстру територіальної громади.

Витяг видається органом реєстрації або центром надання адміністративних послуг у паперовій формі за зверненням особи, яка декларує/реєструє місце проживання (перебування), власника (співвласників) житла, законного представника (представника) особи або власника (співвласника) житла, уповноваженої особи житла, іпотекодержателя або довірчого власника (далі – суб’єкт звернення). 

Суб’єкт звернення для отримання витягу може також звернутися через Єдиний державний вебпортал електронних послуг після проходження ним електронної ідентифікації та автентифікації.

Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу. 
Більш детальніше про реєстрацію місця проживання на сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/vazhlivo/deklaruvannya-misczya-prozhivannya-ta-reestracziyamisczya-prozhivannya-perebuvannya-osobi.html.
Виникли питання - звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89- 69 або у соціальній мережі Facebook Міграційної служби Полтавської області https://www.facebook.com/udmspl.

Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адміністративних послуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких! 

УДМС у Полтавській області
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень