Укладено Меморандум про співпрацю між БО «Світло надії» та виконавчим комітетом Білоцерківської сільської ради

Дата: 25.06.2024 16:12

Фото без описуБО «Світло надії» уклала Меморандум про співпрацю з виконавчим комітетом Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області. Основною метою є підвищення обізнаності щодо гендерного насильства та захист від сексуальної експлуатації в рамках проєкту «Посилення стійкості та покращення координації захисту ВПО та місцевих громад у Центральній та Східній Україні», який впроваджується за підтримки INTERSOS та фінансується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

З метою досягнення цілей цього Меморандуму сторони узгодили співпрацю з організації роботи фасилітатора Лариси Онищенко, яка надаватиме профілактичні послуги в Білоцерківській та Великобагачанській громадах. Це включає надання послуг місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам.

Основні напрямки діяльності:
• Інформаційно-просвітницька діяльність.
• Консультаційні послуги для постраждалих від гендерно зумовленого та домашнього насильства.
• Інформування постраждалих про доступні медичні, юридичні та інші послуги.
• Роз'яснення прав та можливостей отримати допомогу.
• Транспортування постраждалих до денних центрів з кризовими кімнатами, притулків для жінок та жінок з дітьми.

Проєкт реалізується Гуманітарною організацією «Intersos» та партнерською Благодійною організацією «Світло надії» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).