У Білоцерківській громаді відбувся тренінг «Основи медіаграмотності» для освітян Полтавщини

Дата: 16.10.2024 11:49

Фото без описуПро особливості інформаційного простору громади й мешканця під час війни говорили на першому з серії тренінгів «Основи медіаграмотності» для освітян Полтавщини. Прем’єрний захід відбувся в Білоцерківській територіальній громаді. Під час навчального заходу було акцентовано увагу зокрема й на критичному мисленні при виборі джерел інформації та сучасних засобах й технологіях інформаційного впливу.

Спікер  Iurii Isaiev  підкреслив важливість усвідомленого споживання інформації у сьогоднішні непрості часи. Також були розібрані кілька практичних кейсів з протидії маніпуляції та дезінформації. Учасники мали змогу проаналізувати та систематизувати й власні приклади поводження з інформацією, що надходить з різних джерел.

Фото без опису Фото без опису

Тренінг відбувся у рамках Проєкту «Едукація для освітян Полтавщини: Покращуємо медіаграмотність сільських територіальних громад регіону». Який реалізовує БО "Фонд регіонального та місцевого розвитку "Синергія"  за підтримки Академія Української Преси.

БО "Фонд регіонального та місцевого розвитку "Синергія"