A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білоцерківська громада
Полтавська область, Миргородський район

Система надання безоплатної правової допомоги

Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану правову допомогу від держави, мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе. Адже нині більшість подібних злочинів залишаються невідомими, а кривдники — непокараними. Розголос важливий – це спонукає інших звертатися по допомогу.

Система безоплатної правової допомоги – це мережа бюро (офісів) по всій Україні та дистанційні сервіси отримання правових послуг.
У системі БПД працюють досвідчені юристи, які надають консультації, можуть допомогти з підготовкою документів, складанням заяв до правоохоронних органів. За потреби, для представництва інтересів постраждалих у суді можуть залучатися адвокати, ця послуга також буде безоплатною. Партнерські установи системи БПД можуть надати психологічний супровід.

З метою ознайомлення щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги та захисту своїх прав, створені відповідні відеоролики: https://drive.google.com/drive/folders/1qtchCHTvUTlC323IoocZIRtiIw2aYavv?usp =share_link  

Як звернутися до системи безоплатної правової допомоги?

  • телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні);
  • написати юристу в телеграм https://t.me/LegalAidUkraineBot (кнопка «Отримати консультацію»);
  • звернутися до найближчого бюро правової допомоги https://linktr.ee/legalaid.gov.ua;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень