Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

З 1 березня перерахували пенсії у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області з 1 березня провели не лише щорічну індексацією пенсій, а й перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших доплат до пенсії, який здійснюється з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року. Це передбачено пунктом 9 Прикінцевих положень Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік».

13:21 08.03.2024

З 1 березня підвищилися пенсії більшості мешканців Полтавщини

Урядовим рішенням від 23 лютого «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» визначений механізм цьогорічного березневого перерахунку, зокрема, коефіцієнт індексації, який залежить від рівня інфляції за попередній рік, категорії громадян, виплати яких підлягають індексації, та інші особливості її проведення.

09:58 07.03.2024