Терміново потрібні працівники

Офіційне працевлаштування (побудова фортифікаційних споруд). Бронювання, 1000 грн. в день. Харчування, проживання за рахунок роботодавця.

11:04 19.04.2024

Запрошуємо платників податків Полтавщини до участі у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2023»!

Шановні платники податків, Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що Асоціацією платників податків України (далі – АППУ) відновлено щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків – 2023».

15:48 18.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

14:39 16.04.2024

33 сесія

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Регламенту Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області, затвердженого рішенням третьої сесії Білоцерківської сільської ради восьмого скликання від 28 січня 2021 року, сільський голова Лещенко І.В. видав розпорядження №18-р/осн від 12 квітня 2024 року про скликання тридцять третьої сесії Білоцерківської сільської ради восьмого скликання  25 квітня 2024 року о 14 годині в актовій залі виконавчого комітету  Білоцерківської сільської ради.

13:31 16.04.2024

Чи передбачене податковим законодавством  внесення змін  (коригування) до плану-графіка?

Чи передбачене податковим законодавством внесення змін (коригування) до плану-графіка?

У відповідності до п. п. 69.352 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, внесення змін до плану-графіка може здійснюватися щомісячно з урахуванням обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), наявності/відсутності безпечних умов для проведення перевірок, визначених підпунктом 69.22 цього пункту, та з урахуванням вимог, встановлених цим підпунктом.

13:20 16.04.2024

До уваги платників плати за землю!

Відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

12:15 16.04.2024

Закінчується кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до норм Податкового кодексу України  (далі – Кодекс) зобов’язані її подати, – 30 квітня 2024 року.

11:48 16.04.2024