Дата: від до Скинути

У Білоцерківській громаді відбувся навчальний візит на тему: «Організація та надання соціальних послуг громадами Полтавської області»

16 травня 2024 року в рамках навчального візиту на тему: «Організація та надання соціальних послуг громадами Полтавської області» до Білоцерківської громади завітали керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Полтавській області Ірина БАЛИБІНА, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області Валерій МІКУЛІЧ, а також посадові особи місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, директори Центрів надання соціальних послуг з п’яти областей України з метою ознайомлення з підходами і практиками організації надання соціальних послуг в Білоцерківській територіальній громаді та обміну досвідом.

13:55 17.05.2024

Дорогі мешканці та гості громади!

Щороку у третій четвер травня ми одягаємо особливий одяг, символ нашої національної ідентичності – дорогу серцю вишиванку. У цей день усе навколо нас змінюється, стає опроміненим давніми традиціями. У цей день іншими стаємо й ми…

06:21 16.05.2024

Шановні жителі громади!

Серед весняних свят особливо шанованим у суспільстві є День матері, що припадає на другу неділю травня.

08:00 12.05.2024

Пожежна та мінна безпека на кладовищах під час поминальних днів

На виконання протоколу апаратної наради ДСНС України від 03.05.2024 року № 14 та з урахуванням військового стану та відсутності активних бойових дій на території громади, з метою своєчасного вжиття організаційних та практичних заходів, направлених на запобігання надзвичайним ситуаціям, пожежам, іншим небезпечним подіям під час поминальних днів, працівники Миргородського РУ Головного управління ДСНС України у Полтавській області повідомляють Вас про дотримання пожежної та мінної безпеки на кладовищах та у природних екосистемах.

13:42 10.05.2024

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Відповідно до Закону України від 29.05.2023 № 3107-ІХ «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Україна відзначає цю пам’ятну дату за європейською традицією - 8 травня 2024 року вшановується 79-та річниця закінчення війни як символ перемоги цивілізованого світу над злом нацизму.

10:17 08.05.2024

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога – правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

10:50 03.05.2024

Для мешканців та роботодавців громади, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства

Внесеними змінами до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918, розширили напрями державної підтримки аграріїв, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі, та збільшили суми виплат.

16:50 02.05.2024

Про стан охорони праці та дотримання працівниками основних вимог безпеки на підприємствах Полтавщини

За I квартал 2024 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надійшло 32 повідомлення про нещасні випадки на підприємствах, установах та організаціях. Загальна кількість постраждалих осіб теж склала 32. На жаль, 5 нещасних випадків призвели до смерті працівників. Зафіксований один груповий випадок виробничого травматизму, коли внаслідок ракетного удару постраждали 8 осіб на одному з підприємств Полтавщини. Саме тоді загинули четверо жителів нашого краю.

10:50 02.05.2024

Податкова знижка щодо понесених витрат у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, переданих неприбутковим організаціям

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до підпункту 166.3.2 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, нарахованого у вигляді заробітної плати, зменшеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, суму коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, які на дату перерахування (передачі) таких коштів та майна відповідали умовам, визначеним п. 133.4 ст. 133 ПКУ, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

13:21 30.04.2024