Дата: від до Скинути

Матеріальна допомога систематично надається працедавцем всім працівникам: чи буде оподаткування?

Відповідно до п.п.163.1.1 п. 163.1 ст. 163 ПКУ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування резидента є загальний місячний оподатковуваний дохід.

13:16 30.04.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

11:50 30.04.2024

Чи можна мати два діючих закордонних паспорти? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян

Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта. Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його. Попередній (або один з попередніх) закордонний паспорт підлягає анулюванню у разі якщо:  • закінчився термін його дії; • у разі зміни інформації.

11:45 30.04.2024

Міграційна служба Полтавщини: перевірте термін дії своїх документів

Біометричні документи, що посвідчують особу чи дають право подорожувати, є майже в кожного українця, але не усі знають, що вони не безстрокові, тобто мають певний термін дії, по закінченню якого стають недійсними.

11:38 30.04.2024

Правила пожежної безпеки під час відзначення Великодня

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Миргородське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до мешканців Миргородського району з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

14:34 29.04.2024

Опалювальний сезон офіційно завершується – субсидія стане меншою

В Україні офіційно опалювальний сезон добігає кінця, тому з 15 квітня вартість таких послуг, як тепло-, газо- та електропостачання (для опалення будівель) під час розрахунку субсидій не враховуватимуть повністю.

13:29 29.04.2024

На вебпорталі Пенсійного фонду України з’явилася нова функція

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) вже більше трьох років функціонує сервіс, завдяки якому застраховані особи можуть дистанційно отримати з Електронного реєстру листків непрацездатності інформацію про себе, а страхувальники – одержати інформацію по застрахованих особах, які працюють за трудовою книжкою, та сформувати і роздрукувати заяву-розрахунок.

13:23 29.04.2024

Соціально-психологічна підтримка осіб з ігровою залежністю

"Центр відповідальної гри” набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю та створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

13:08 29.04.2024

Безпечне застосування пестицидів – при дотриманні вимог регламентів

Робота аграрного сектору направлена на отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур. У аграріїв, з початком весни, розпочалася гаряча та відповідальна пора. Весняно-польові роботи є одним із найважливіших етапів для сільськогосподарського виробництва, особливо під час воєнного стану, оскільки забезпечення держави продовольством залежить від того, наскільки правильно організована посівна кампанія. В цей час кожен українець на своєму робочому місці наближає перемогу України над російськими загарбниками.

08:57 29.04.2024