Дата: від до Скинути

Освітяни Білоцерківської ТГ доєдналися до написання радіодиктанту національної єдності

Українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України. 27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, освітяни Білоцерківської ТГ доєдналися до написання радіодиктанту національної єдності «Дороги України», висловивши у кожному рукописному рядку любов до рідного слова та багатостраждальної, оповитої війною, рідної неньки України.

14:13 30.10.2023

Податківцями Полтавщини  встановлено факт продажу побутових товарів через мережу Інтернет без застосування РРО

Податківцями Полтавщини встановлено факт продажу побутових товарів через мережу Інтернет без застосування РРО

Фахівцями відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області з метою контролю за дотриманням чинного законодавства суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажу товарів у мережі Інтернет, було здійснено замовлення на одному з вебсайтів та проведено фактичну перевірку Інтернет - майданчика.

13:16 30.10.2023

Найважливіші новини програми “єРобота”

Де взяти гроші на власну справу? Відповіді – на каналі @erobotanews! Найважливіші новини програми “єРобота”, історії успіху та все, що потрібно для отримання гранту! Підписуйтесь (http://t.me/erobotanews) та дізнавайтесь про найважливіше! Хочете відкрити власну справу? Вам сюди! @erobotanews Офіційний канал програми “єРобота” – все про гранти від держави, історії успіху та інформація для підприємців! Підписуйтеся (http://t.me/erobotanews) і дізнавайтеся, як отримати гроші для потужного старту!  Всі новини програми “єРобота” – в одному місці, на каналі @erobotanews! Дізнавайтеся, як отримати державний грант і відкрити справу своєї мрії! Підписуйтесь (http://t.me/erobotanews) та дізнавайтесь про найважливіше! Офіційний сайт проєкту “єРобота”: https://erobota.diia.gov.ua/.

12:40 30.10.2023

25 жовтня 2023 року відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Білоцерківській сільській раді

На засіданні були присутні: сільський голова Білоцерківської сільської ради, члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів та кандидати до складу Молодіжної ради.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Якименко повідомила, що за рішенням ініціативної групи до участі в установчих зборах, згідно поданих заяв, допущено 10 осіб. Всіх присутніх привітав сільський голова Іван Лещенко, який зазначив, що молодь – це рушійна сила, тому варто дослухатися до її думки та залучати до вирішення важливих питань щодо формування молодіжної політики на місцях. Наразі є така можливість завдяки створенню Молодіжних рад.

13:37 27.10.2023

Відсутність податкового боргу – запорука ефективного наповнення бюджету держави

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що в умовах воєнного стану надзвичайно важливим є оперативне, належне та безперервне наповнення місцевих бюджетів із метою забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери та реалізації життєво необхідних потреб мешканців територіальних громад.

11:18 24.10.2023

Профілактика грипу, застуди та ГРВІ

Щорічно епідемічний сезон з грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня по березень - квітень. У цей період є найбільший ризик заразитися небезпечним недугом.

13:10 20.10.2023

Український ветеранський фонд проводить опитування ветеранів та ветеранок російсько-української війни

У вересні поточного року, за ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провела ІV Загальнонаціональне опитування.

11:36 18.10.2023

Бізнес Полтавщини використовує у своїй роботі понад 11 тисяч ПРРО

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», фахівцями управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота із платниками податків щодо порядку реєстрації та особливостей застосування РРО/ПРРО.

11:21 18.10.2023

Застосування РРО/ПРРО – ключова тема зустрічі Полтавських податківців із Кременчуцькими підприємцями

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області продовжують спілкування з представниками бізнесу та інститутів громадянського суспільства у форматі «запитання-відповідь» під час проведення спільних воркшопів.

11:16 18.10.2023