Відсутність податкового боргу – запорука ефективного наповнення бюджету держави

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що в умовах воєнного стану надзвичайно важливим є оперативне, належне та безперервне наповнення місцевих бюджетів із метою забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери та реалізації життєво необхідних потреб мешканців територіальних громад.

11:18 24.10.2023

Профілактика грипу, застуди та ГРВІ

Щорічно епідемічний сезон з грипу триває орієнтовно з вересня - жовтня по березень - квітень. У цей період є найбільший ризик заразитися небезпечним недугом.

13:10 20.10.2023

Український ветеранський фонд проводить опитування ветеранів та ветеранок російсько-української війни

У вересні поточного року, за ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провела ІV Загальнонаціональне опитування.

11:36 18.10.2023

Бізнес Полтавщини використовує у своїй роботі понад 11 тисяч ПРРО

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», фахівцями управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота із платниками податків щодо порядку реєстрації та особливостей застосування РРО/ПРРО.

11:21 18.10.2023

Застосування РРО/ПРРО – ключова тема зустрічі Полтавських податківців із Кременчуцькими підприємцями

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області продовжують спілкування з представниками бізнесу та інститутів громадянського суспільства у форматі «запитання-відповідь» під час проведення спільних воркшопів.

11:16 18.10.2023

Як мешканцям Полтавщини отримати субсидію в опалювальний сезон?

Як відомо, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується на два періоди - неопалювальний (з 1-го травня до 30 вересня) та опалювальний (з 1-го жовтня до 30 квітня). Призначається субсидія з місяця звернення із заявою і до закінчення опалювального періоду.

15:59 16.10.2023

Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при Білоцерківській сільській раді Миргородського району Полтавської області повідомляє, що установчі збори з обрання членів Молодіжної ради відбудуться 25 жовтня 2023 року в приміщенні Білоцерківського сільського Будинку культури  (вулиця Лесі Українки,  б. 30).

11:42 16.10.2023

«Моя податкова» від податкової

Новий мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!

15:56 13.10.2023

Лише третина застрахованих осіб Полтавщини мають трудову книжку у сучасному форматі – роботодавцям варто поспішати

П’ятирічний перехід до електронної трудової книжки розпочався 10 червня 2021 року, коли набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». За цей період роботодавці повинні перенести в електронному вигляді до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, яким опікується Пенсійний фонд, всі дані про трудову діяльність кожного застрахованого громадянина.

14:17 12.10.2023

Кір – причини захворювання, симптоми та профілактика

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Востаннє спалах кору було зафіксовано в  Україні у 2017-2019 роках. Тоді померла 41 людина  (з них 25-дітей.). Але такі спалахи циклічні і повторюються  раз на 5 років, тому Україна під ризиком нового спалаху. За 9 місяців 2023 р. на рік захворіло у четверо більше, ніж за весь минулий рік.

15:39 11.10.2023